MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 14.04.2024. Co działo się w Biłgoraju. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów do rady powiatu biłgorajskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?”?

Przegląd tygodnia: Biłgoraj, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów do rady powiatu biłgorajskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Z danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą jasno wynika, kto uzyskał największe poparcie wyborców w powiecie biłgorajskim. Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych do rady powiatu.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Goraj

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na burmistrza gm. Goraj oraz do rady miasta otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Biłgoraj

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na wójta gm. Biłgoraj oraz do rady gminy, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Biłgoraj: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Biłgoraju. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Aleksandrów

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na wójta gm. Aleksandrów oraz do rady gminy otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w Biłgoraju

Kto objął fotel burmistrza Biłgoraja, a kto zdobył mandat radnego miasta w wyborach samorządowych 2024? Jak zagłosowali mieszkańcy? Czekamy na oficjalne wyniki PKW. Gdy tylko będą dostępne, podzielimy się nimi z Wami w tym artykule. Zapisz sobie link, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Turobin

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez PKW. Już wiadomo, ile głosów uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Turobin i kto z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 zasiądzie w radzie miasta. Poniżej publikujemy szczegółowe rezultaty głosowania. Sprawdź, jakie poparcie uzyskali startujący w wyborach.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Tereszpol w wyborach 2024

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Tereszpol oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w Tarnogrodzie

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na burmistrza Tarnogrodu oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Potok Górny w wyborach 2024

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady gminy oraz jak prezentują się wyniki głosowania na wójta gm. Potok Górny. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Obsza

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Obsza i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Łukowa

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Łukowa, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Księżpol w wyborach 2024

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Księżpol i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Józefów

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na burmistrza gm. Józefów i kto został radnym miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Frampol w wyborach samorządowych 2024

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Frampol i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na burmistrza. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Biszcza w wyborach samorządowych 2024

Za nami wybory samorządowe 2024. Mieszkańcy gm. Biszcza oddali swoje głosy. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki, a więc wiemy, kto zdobył mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Zobacz, ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 44-latka zaatakowała partnera... kością z zupy. Mężczyzna zalał się krwią. O co się pokłócili?

W wyniku kłótni o wynik wyborów samorządowych 44-letnia kobieta z Bartoszyc zaatakowała partnera kością, na której gotowała zupę. Zraniony w głowę mężczyzna trafił do szpitala.

📢 Kto będzie rządził w gminach i miastach powiatu chełmskiego? Gdzie będzie druga tura?

Na kogo postawili mieszkańcy powiatu chełmskiego? Znamy już oficjalne wyniki PKW z poszczególnych gmin. Były niespodzianki. Niektórzy rywalizować będą w drugiej turze wyborów.

📢 Biłgoraj. Janusz Rosłan i Wojciech Gleń nadal będą walczyć o fotel burmistrza

Wyborcy z Biłgoraja jeszcze raz będą musieli pójść do urn wyborczych. Odbędzie się tam druga tura wyborów samorządowych. Zmierzą się w niej Janusz Rosłan, starający się o reelekcję burmistrz tego miasta (startował z własnego komitetu) oraz Wojciech Adam Gleń z KWW Niezależni.

📢 Są już oficjalne wyniki. Batalia o fotel prezydenta Zamościa nadal trwa

W Zamościu odbędzie się druga tura wyborów. Zmierzą się niej Rafał Zwolak, wieloletni radny miejski, który uzyskał 39,23 proc. poparcia oraz Andrzej Wnuk, ubiegający się o reelekcję urzędujący prezydent Zamościa (głosowało na niego 26,36 proc. wyborców). Dobry wynik uzyskała także Agnieszka Jaczyńska.

📢 Ile zarabia radny? Wysokość diet w gminach może zaskoczyć. Nieobecność na sesji wiąże się w potrąceniami

Radni nie są pracownikami gminy na etacie, jednak za swoją pracę dostają pieniądze - diety. Stawka może być zróżnicowana, przy czym maksymalna wysokość diety radnego w gminie jest regulowana przez prawo. Radny więcej dostanie na konto, jeśli będzie pełnić dodatkową funkcję, ale może też stracić część pieniędzy za nieobecność na sesji rady.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na bilgoraj.naszemiasto.pl Nasze Miasto