Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Andrzej Łęcki kandydatem PiS na burmistrza Biłgoraja

Joanna Nowicka
Andrzej Łęcki kandydatem PiS na burmistrza Biłgoraja
Andrzej Łęcki kandydatem PiS na burmistrza Biłgoraja PiS
Regionalne struktury Prawa i Sprawiedliwości przedstawiły w sobotę popieranego przez siebie kandydata na fotel burmistrza Biłgoraja. Wspierany przez PiS Andrzej Łęcki nie należy do żadnej partii.

- Czas na zmiany w Polsce, czas na zmiany w regionie lubelskim, ale również czas na zmiany w mieście Biłgoraj. Są dziś z nami liderzy swych środowisk, przedsiębiorcy, działacze społeczni, doświadczeni samorządowcy oraz osoby, które startują po raz pierwszy. Dla nas wszystkich działalność w samorządzie to służba. Z takim przeświadczeniem idziemy do listopadowych wyborów - mówił na sobotniej konferencji prasowej Michał Mulawa, biłgorajski lider listy PiS do Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Prawo i Sprawiedliwość startuje w powiecie biłgorajskim pod hasłem "Czas na zmiany". Rekomendacji Andrzejowi Łęckiemu udzielił poseł Sławomir Zawiślak. Jego zdaniem jest to kandydat, który zdynamizuje rozwój Biłgoraja.
- Jako kandydat, jestem świadomy odpowiedzialności z jaką wiąże się pełnienie funkcji Burmistrza. Chciałbym na wstępie podziękować tym wszystkim, których dotychczasowa praca przyczyniła się do rozwoju Biłgoraja. Ja to naprawdę bardzo doceniam. Mimo, że wydaje mi się, że można było to zrobić inaczej, lepiej - powiedział Andrzej Łęcki.

Popierany przez PiS kandydat mówił tez o potrzebie stworzenia podstrefy ekonomicznej, rozwoju turystyki, poprawie jakości kształcenia.

- Wiem jak zadbać o rozwój Biłgoraja, jak rozwiązać kłopoty oświaty nie zamykając szkół, jak pomóc w rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Szczegółowy program wyborczy przedstawię w najbliższym czasie i mam nadzieję, że przekona on mieszkańców do tego, aby poprzeć moją kandydaturę - mówił Andrzej Łęcki.

Szefowa miejskich struktur PiS w Biłgoraju, Beata Strzałka zaprezentowała w sobotę również kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miasta.

- Przy kompletowaniu list wyborczych szukaliśmy odpowiedzi na problemy mieszkańców Biłgoraja. Wszystkie zaprezentowane dziś osoby są odpowiedzialne i merytorycznie przygotowane do pełnienia służby dla mieszkańców. Są gotowe do tego by zmieniać oblicze Biłgoraja - zapewniał Andrzej Szarlip przewodniczący powiatowych Struktur PiS.

Kandydaci PiS do rady Miasta: Andrzej Babij, Paweł Dzido, Sebastian Cybulski, Marek Frąk, Bogusława Jasina, Krzysztof Kraczek, Bogdan Kręt,Tomasz Książek, Andrzej Łagożny, Marek Łoński, Mirosław Magdziarz, Piotr Małysza, Krzysztof Nalepa, Robert Pawlos, Łukasz Pracoń , Zbigniew Ryba, Jan Rybak, Aldona Rzeźnik, Andrzej Staroniewski, Stanisław Wołowski,

od 12 lat
Wideo

Protest w obronie Parku Śląskiego i drzew w Chorzowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bilgoraj.naszemiasto.pl Nasze Miasto