Tygodniowy przegląd prasy (Biłgoraj, 5.07-11.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Biłgoraja

Diana Tobor
Diana Tobor
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Biłgoraja nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Biłgoraja nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.07 a 11.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „265 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym 13 w woj. lubelskim ”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Biłgoraj od 5.07 do 11.07.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 265 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym 13 w woj. lubelskim

Ministerstwo zdrowia poinformowało w piątkowym komunikacie o 265 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. 13 z nich dotyczy woj. lubelskiego. resort zdrowia podaje także, że w ciągu ostatniej dobry w całym kraju zmarło 11 osób chorych na Covid-19.

📢 Fotoradary w województwie lubelskim. W tych miejscach musisz zwolnić! Zobacz listę i mapy

Na drogach województwa lubelskiego mamy 33 miejsca pomiarów prędkości w tym fotoradary, pomiary odcinkowe i na czerwonym świetle. Sprawdź, gdzie należy zwolnić. Zobacz w galerii mapy rozmieszczenia radarów w naszym regionie.

📢 Najlepsi neurologowie w woj. lubelskim. Sprawdź, jakiego lekarza wybrać!

Z problemami neurologicznymi zmaga się wiele osób, dlatego też przedstawiamy zestawienie najlepszych neurologów z województwa lubelskiego. Wybraliśmy lekarzy, którzy mieli najwięcej dobrych opinii zamieszczonych przez użytkowników na portalu „Znany Lekarz". Sprawdź, których lekarzy neurologów z woj. lubelskiego warto odwiedzić!

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple New iPad Pro 11" 128GB Wi-Fi Space Gray (MY232FD/A)


Apple New iPad Pro 11" 256GB Wi-Fi Space Gray (MXDC2FD/A)


Tygodniowa prasówka 5.07-11.07.2020 Biłgoraj: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Biłgoraju. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Budowlańcy z fantazją. Zobacz najśmieszniejsze efekty pracy „fachowców”

Niektórych „fachowców” lepiej nie zatrudniaj... Oto zdjęcia z budów, które trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć, że ktoś mógł być aż tak niekompetentny.

📢 Co nie przystoi żadnemu działkowcowi? O tym musisz pamiętać!

Działka jest jednym z narodowych hobby Polaków – coraz częściej przyciąga młode osoby, które chcą zaczerpnąć oddechu w codziennej gonitwie. Nasi czytelnicy zgłaszali jednak niejednokrotnie, że niektórzy ich sąsiedzi i sąsiadki mogliby popracować nad manierami. Wiele z tych nagannych zachowań zabrania regulamin ROD uchwalony przez Radę Krajową Polskiego Związku Działkowców. Inne regulowane są przez niepisany kodeks działkowców.

📢 Studio wyborcze. Który kandydat jest lepszy na finiszu kampanii?

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski, kto ma lepszy pomysł na kampanię i na Polskę? Czy rozbitą w pył wspólnotę narodową da się jeszcze złożyć w całość? Szczególnie po czwartkowych wydarzeniach w Olkuszu i Wieliczce, gdzie na wiecu Andrzeja Dudy jego zwolenników i przeciwników musiał odgradzać kordon policji. Padały wyzwiska, obelgi. Flagi biało-czerwone mieszały się z tymi tęczowymi. W studiu Polska Press Grupy redaktorzy naczelni kilku naszych gazet wspólnie z socjologami i politologami analizowali kolejny dzień gorącej kampanii wyborczej. Innej niż wszystkie, prowadzonej w warunkach pandemii i najostrzejszego w historii III RP sporu politycznego. A temperatura rośnie, do głosowania zostało już tylko kilka dni.

📢 Imieniny Floriany 9.07. Oryginalne życzenia imieninowe dla Floriany. Kiedy są imieniny Floriany?

Imieniny Floriany są obchodzone 9.07. Warto złożyć życzenia imieninowe Florianie, które będą dopasowane do charakteru danej osoby. Życzenia imieninowe dla Floriany mogą zostać wpisane do przygotowanej kartki imieninowej albo przesłane w formie wiadomości sms. Jakie imieninowe życzenia wybrać dla Floriany? Życzenia imieninowe składamy solenizantom z okazji ich święta. Z okazji imienin Floriany warto przygotować drobny prezent czy bukiet ulubionych kwiatów Floriany. Czy znasz Florianę? Złóż jej radosne życzenia imieninowe. Jakie jest pochodzenie imienia Floriana? Jakie cechy może mieć osoba mająca to imię?

📢 Tych osób lubelska policja poszukuje za znęcanie się. Rozpoznajesz kogoś? Zobacz zdjęcia

Przedstawiamy galerię osób, które są poszukiwane przez lubelską policję z art. 207 Kodeksu Karnego. Niektórzy z nich popełnili również inne przestępstwa. Jeśli rozpoznajesz kogoś z poszukiwanych, skontaktuj się z policją pod adresem e-mail poszukiwani@policja.gov.pl, bądź zadzwoń pod numer 997 lub 112.

📢 200 zł dla matek. Nowa propozycja Rafała Trzaskowskiego

200 zł dla matek to ciekawa alternatywa dla kobiet wychowujących dzieci. Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski chce wprowadzić dodatkowe świadczenie pieniężne dla pracownic, które urodziły dziecko. Założenia pomysłu przedstawiła w niedzielę 5 lipca żona Trzaskowskiego, Małgorzata Trzaskowska.

📢 Koronawirus. Zmarł pacjent w Białej Podlaskiej. Mamy 15 nowych zachorowań w woj. lubelskim

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej zmarł 83-letni pacjent z infekcją COVID-19, z szeregiem chorób współistniejących - poinformowała Magdalena Smolińska-Kornas z lubelskiego sanepidu. W ciągu ostatniej doby w woj. lubelskim stwierdzono 15 nowych przypadków koronawirusa.

📢 Wkrótce VI edycja Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie i w Zamościu. Organizatorzy zwracają uwagę na wyjątkowość wydarzenia

VI edycja Festiwalu Stolica Języka Polskiego odbędzie się w Szczebrzeszynie i w Zamościu w dniach 2-8 sierpnia 2020 roku. Do udziału w wydarzeniu zaproszono znakomitych gości oraz przygotowano niezwykle interesujący i bogaty program.

📢 Imieniny Sędzisławy 7.07. Kiedy złożyć życzenia imieninowe Sędzisławie? Oryginalne życzenia imieninowe

Imieniny Sędzisławy przypadają na 7.07. Solenizantce warto złożyć życzenia imieninowe, które będą dopasowane do danej osoby i sprawią jej radość. Życzenia imieninowe mogą być wysłane za pomocą smsa lub przygotowane jako kartka z życzeniami. W takim razie które życzenia na imieniny dla Sędzisławy mogą być najlepsze? Życzenia imieninowe dla Sędzisławy na pewno będą miłym gestem, z którego Sędzisława się ucieszy. Z okazji imienin Sędzisławy można przygotować bukiet kwiatów jako drobny upominek dla Sędzisławy. Czy znasz Sędzisławę? Złóż jej miłe życzenia na imieniny. Sprawdźmy pochodzenie tego imienia. Jakie cechy może mieć osoba mająca to imię?

📢 Imieniny Metodego. Kiedy są imieniny Metodego? Najbliższe imieniny wypadają 7.07. Najpiękniejsze wierszyki imieninowe dla Metodego

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Metodego? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Metodego jest 7.07. Imieniny Metodego wypadają również 7 lipca. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Metodego?

📢 Imieniny Germana. Kiedy są imieniny Germana? Najbliższe imieniny wypadają 7.07. Najpiękniejsze życzenia imieninowe

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi German? Imieniny Germana obchodzimy 7 marca, 12 maja, 28 maja, 7 lipca, 31 lipca, 6 września, 23 października, 30 października, 3 listopada, 13 listopada. Najbliższe imieniny wypadają więc 7.07. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Germanowi. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś?

📢 Imieniny Wilibalda. Kiedy są imieniny Wilibalda? Najbliższe imieniny wypadają 7.07. Życzenia na imieniny dla Wilibalda

Dla niektórych imieniny są równie ważne, lub nawet ważniejsze, jak urodziny. Kiedy obchodzimy imieniny Wilibalda? Sprawdź by nie przegapić imienin. Najbliższą datą imienin Wilibalda jest 7.07. Imieniny Wilibalda wypadają również 7 lipca, 18 grudnia. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wierszyków i życzeń imieninowych. Czy znasz jakiegoś Wilibalda?

📢 Imieniny Kiry 7.07. Jakie życzenia złożyć Kirze? Życzenia imieninowe dla Kiry

Imieniny Kiry przypadają na 7.07. Dobrze jest znaleźć wyjątkowe życzenia imieninowe dla Kiry, które będą dopasowane do charakteru osoby. Życzenia imieninowe dla Kiry można wysłać przez sms lub przygotować kartę z wybranymi życzeniami. Jakie życzenia na imieniny dla Kiry będą najlepiej dopasowane? Życzenia imieninowe składamy solenizantom z okazji ich święta. Z okazji imienin Kiry warto przygotować drobny prezent czy bukiet ulubionych kwiatów Kiry. Czy znasz Kirę? Złóż jej radosne życzenia imieninowe. Jakie jest pochodzenie imienia Kira? Które cechy charakteru mogą być dopasowane do osoby o imieniu Kira?

📢 TOP 12 Najpiękniejszych plaż w woj. lubelskim. Sprawdź, gdzie wypocząć w letni dzień

Zastanawiacie się gdzie wypocząć w letni dzień? Przygotowaliśmy dla Was TOP 12 najpiękniejszych plaż i kąpielisk w woj. lubelskim. Polecamy miejsca, w których możecie cieszyć się leniwym plażowaniem, atrakcjami wodnymi, a także skorzystać m.in. z punktów gastronomii i ścieżek pieszo-rowerowych. Zobaczcie opisy miejsc i mapy w galerii.

📢 Wysyp grzybów na Lubelszczyźnie. Czytelnicy pokazują swoje zbiory

Pełno grzybów w lasach całego województwa lubelskiego. Amatorzy grzybobrania mają pełne ręce roboty.
Obejrzyjcie galerię, którą stworzyliśmy. Cały czas czekamy też na kolejne zdjęcia: lublin@naszemiasto.pl.

📢 Nowe mieszkania tanieją, ale nie wszędzie. Ile kosztują najtańsze mieszkania od dewelopera w 2020 r.?

Na rynkach pierwotnych niektórych polskich miast od kwietnia nastąpiły lekkie spadki cen. To bezpośrednie następstwo pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

📢 205 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, w tym 26 w woj. lubelskim

Ministerstwo zdrowia podało w poniedziałkowym komunikacie informację o 205 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. W tym 26 nowych przypadków odnotowano w woj. lubelskim.

Rząd ogłasza nowe obostrzenia

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3