Styczeń 2023 w Biłgoraju: Przegląd najważniejszych wydarzeń grudnia 2022

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Biłgoraj zmienił się  w grudniu 2022?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Biłgoraj zmienił się w grudniu 2022? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w grudniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Biłgoraja najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Znani, lubiani i na dodatek z Lubelszczyzny... Zobacz jakie znane w całej Polsce osoby pochodzą z naszego województwa! ”?

Przegląd grudnia 2022 w Biłgoraju: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z grudnia 2022 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Znani, lubiani i na dodatek z Lubelszczyzny... Zobacz jakie znane w całej Polsce osoby pochodzą z naszego województwa!

Ich twarze pojawiają się w telewizji i na łamach gazet. Pojawiają się na ekskluzywnych imprezach w całej Polsce i za granicą, tam także kupują domy i mieszkają na co dzień. A nie każdy wie, że pochodzą z województwa lubelskiego! Zobacz kto ze szklanego ekranu pochodzi z Lubelszczyzny! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 20 najśmieszniejszych nazw miejscowości w województwie lubelskim. Znasz je wszystkie? Sprawdź!

Zebraliśmy najśmieszniejsze nazwy miejscowości w naszym województwie. Sprawdź czy je znasz, a może odwiedziłeś którąś z tych miejscowości. Niektóre z nich mają poniżej 50 mieszkańców. Może Złojec nie boi się Bójki, ale na pewno Misie bawią się w Biesiadkach. Zobacz, które miejscowości pojawiły się w zestawieniu. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Przesądy związane z Sylwestrem i Nowym Rokiem. Co należy robić w tym czasie, a czego lepiej unikać? Sprawdź!

Tradycją jest, aby należycie pożegnać stary rok i godnie przywitać nowy. Większość ludzi deklaruje że nie jest przesądnym, jednak każdy z nas chociaż raz w życiu unikał przejściem pod rozłożoną drabiną lub obracał się gdy drogę przebiegł mu czarny kot. A jakie popularne lub mniej są przesądy związane z nowym rokiem i sylwestrem, nie tylko w Polsce ale i na świecie? Co należy robić a czego nie, by nadchodzący rok był dla nas pomyślny? Może wypróbowanie pomysłów z całego świata przyniesie nam pomyślność? Przejrzyj naszą galerię i przekonaj się! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka styczeń Biłgoraj: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w grudniu uwagę czytelniczek i czytelników z Biłgoraja. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Odkryj komisariaty policji w Biłgoraju. Dowiedz się, gdzie w Twoim mieście jest komisariat policji

Przeczytaj, pod jakim adresem znajduje się komenda, komisariat policji w Biłgoraju. W tym artykule dowiesz się, na czym głównie polega ich praca. Sprawdzisz także, czy wiesz, w jakich przypadkach należy wezwać pomoc. Tu dostaniesz podstawową wiedzę na ten temat.

📢 Przegląd tygodnia z 25.12.2022 w Biłgoraju. Najważniejsze wydarzenia od 18.12 do 24.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 18.12 a 24.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Znani, lubiani i na dodatek z Lubelszczyzny... Zobacz jakie gwiazdy pochodzą z naszego województwa. Sprawdź czy wiedziałeś o nich! [LISTA]”?

📢 Chełmianie zapłacą więcej za wywóz śmieci. Radni przyjęli budżet na 2023 rok

W czwartek (22 grudnia) podczas sesji rady miasta został przyjęty nowy budżet. Dochody miasta mają wynieść ponad 442 mln zł. Natomiast wydatki zaplanowano na kwotę około 509 mln zł. Wzrosły też stawki za wywóz śmieci.

📢 Miejskie choinki w województwie lubelskim. Zobacz jak wyglądają świąteczne drzewka w regionie. Zdjęcia

Miasta z województwa lubelskiego wprowadziły świąteczny klimat na ulice. Święta coraz bliżej, a mieszkańcy mogą poczuć magiczny klimat Bożego Narodzenia. Duże drzewka, mieniące się lampeczki i kolorowe bombki, to wystrój zimowy największych miast w regionie. Zobacz jak wyglądają miejskie choinki. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 To pierwszy w historii Chełma Międzynarodowy Polsko - Ukraiński Jarmark Świąteczny. Zobacz zdjęcia

Potrawy polskie i ukraińskie, atrakcyjne świąteczne stroiki, kolędy - to wszystko znaleźć można na stoiskach Międzynarodowego Polsko -Ukraińskiego Jarmarku Świątecznego, który po raz pierwszy zorganizowany został w Chełmie.

📢 Lublin. Na jakich stanowiskach w mieście jest najwięcej ofert pracy? Sprawdź ranking

Jakie kierunki studiów są najbardziej popularne w Lublinie? Gdzie w mieście łatwo znaleźć prace? Na jakich stanowiskach zarobimy najwięcej pieniędzy? Sprawdź ranking, aby wybrać odpowiedni kierunek studiów i właściwą ścieżkę swojej kariery. Ranking oparty jest na wynikach rozwoju sektorów pracy, średnim wynagrodzeniu, liczbie oferowanych stanowisk oraz dostępności kierunków studiów i popularności kwalifikacji.

📢 Żywe torpedy w zamojskim Jazz Club Kosz. Publiczność była zachwycona

Miłośnicy mocnych brzmień na pewno byli zadowoleni. W zamojskim Jazz Club Kosz wystąpił w sobotę (17 grudnia) zespół Żywe Torpedy. Było głośno i energetycznie.

📢 Przegląd tygodnia z 18.12.2022 w Biłgoraju. Najważniejsze wydarzenia od 11.12 do 17.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 11.12 a 17.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Chełmskie Morsy zanurzyły się w przerębli zalewu Żółtańce. Zobacz zdjęcia”?

📢 Licytacje komornicze w województwie lubelskim. Zobacz, które domy w regionie można kupić w okazyjnej cenie [LISTA]

Komornicy licytują domy i mieszkania w województwie lubelskim. Jeśli szukasz nowego lokum, przejrzyj aktualne ogłoszenia licytacji w regionie. Te nieruchomości mogą być twoje w atrakcyjnej cenie! Zobacz aktualne oferty. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tak wygląda Chełm po ataku zimy. Ciągle odśnieżają drogi, gorzej jest z chodnikami. Zobacz zdjęcia

Ponadprzeciętne opady śniegu sprawiły, że jego skutki w Chełmie widać było w poniedziałek i niestety raczej będziemy je odczuwać w kolejnych dniach. Jedyni podziwiają śnieżne krajobrazy, inni denerwują się, bo zarówno jazda samochodem, jak też przejście chodnikami sprawia duży kłopot.

📢 Zima daje się we znaki kierowcom w woj. lubelskim

Niż Brygida zawitał do naszego regionu i przyniósł ze sobą intensywne opady śniegu. Na ich działanie w sposób szczególny narażeni są kierowcy. Od początku dnia funkcjonariusze z województwa lubelskiego odnotowali 11 kolizji oraz trzy wypadki.

📢 Przegląd tygodnia z 11.12.2022 w Biłgoraju. Najważniejsze wydarzenia od 4.12 do 10.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.12 a 10.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Top 20! Najśmieszniejsze nazwy miejscowości w województwie lubelskim. Sprawdź, czy znasz wszystkie z nich”?

📢 Słynni ludzie, którzy zawładnęli światem, ale mało kto pamięta że byli Polakami. Znasz ich? [LISTA]

Cieszymy się gdy widzimy światowe sukcesy Polaków i lubimy się nimi chwalić. O wielu jednak nie wiemy. A to jednak błąd, bo jest czym się chwalić! Nie od dziś wiadomo, że najlepsze filmy wychodzą z Hollywood. A wiecie że gdyby nie Polacy, to mogłoby ich nie być? Drogie panie, a zastanawiałyście się kto wymyślił obecną formę tuszu do rzęs? Także Polka! Możemy pochwalić się wielkimi Polakami z każdej dziedziny, a nigdy byśmy się nie spodziewali, że oni są "nasi". Wiesz o kogo chodzi? Jeśli nie, to szybko musisz to nadrobić! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Magia świąt. Na zamojskim Rynku Wielkim ustawiono szopkę bożonarodzeniową

Zobaczymy w niej biblijne postacie w różnych pozach, ale także osiołka i owieczki. Rzeźby ustawione w szopce są duże i efektowne. Koncentrują się wokół żłóbka, gdzie leży Dzieciątko Jezus. Obok ustawiono pięknie udekorowane choinki, zobaczymy też m.in. gwiazdę betlejemską. Szopka szczególnie podoba się dzieciom. Innych, świątecznych elementów na Rynku Wielkim także nie brakuje.

📢 Niby się człowiek wiedział, a jednak się łudził... Polska zakończyła swoje zmagania w Katarze, a internauci podsumowali to memami

Niedziela była dniem, kiedy reprezentacja Polski rozegrała ostatni mecz na mistrzostwach świata w Katarze. Mimo wszystko możemy się cieszyć, że byliśmy w gronie 16 najlepszych drużyn na świecie. No i to by było na tyle. Pomimo że gra naszych nie była najlepsza, internauci jak zwykle nie zawiedli i zmagania z Francją, a także cały turniej podsumowali po swojemu. Zobacz wybrane przez nas pomundialowe memy. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tygodniowy przegląd prasy 4.12.2022: Biłgoraj, 27.11-3.12.2022. Poznaj najważniejsze informacje z Biłgoraja

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 27.11 a 3.12.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Niedobór tej witaminy może przyspieszać pojawianie się zmarszczek. Sprawdź, po czym poznać niedobór witaminy B5, czyli kwasu pantotenowego”?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bilgoraj.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie