Studentka Akademii Zamojskiej zdobyła dwa złote medale

Bogdan Nowak
Izabela Jastrząb (na najwyższym podium) studentka Akademii Zamojskiej zdobyła wówczas dwa złote medale: w biegu na 60 m (uzyskując wynik 7,66 s) oraz w skoku w dal (uzyskując wynik 5,09 m) Akademia Zamojska
Izabela Jastrząb, studentka bezpieczeństwa narodowego Akademii Zamojskiej świetnie wypadła podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w halowej lekkiej atletyce. Zdobyła tam dwa złote medale.

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w halowej lekkiej atletyce odbyły się 20 stycznia w Lublinie. Studentki i studenci rywalizowali m.in. w skoku w dal, skoku wzwyż, biegu na 60 m oraz rzucie piłką lekarską.

Izabela Jastrząb - studentka Akademii Zamojskiej (I rok studiów magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe) zdobyła wówczas dwa złote medale: w biegu na 60 m (uzyskując wynik 7,66 s) oraz w skoku w dal (uzyskując wynik 5,09 m).

- W klasyfikacji drużynowej kobiet Akademia Zamojska zajęła trzecie miejsce na podium – informuje Daniel Czubara, pracownik tej uczelni.