RTV EURO AGD uruchomiło infolinię w języku ukraińskim

Materiał informacyjny RTV EURO AGD
Udostępnij:
RTV EURO AGD, jedna z najczęściej wybieranych przez konsumentów marek oferujących elektronikę użytkową oraz artykuły gospodarstwa domowego, uruchomiła obsługę przez infolinię także w języku ukraińskim. Wsparcie w ramach infolinii obejmuje zarówno składanie zamówień lub sprawdzenie dostępności produktów, informacje o złożonym zamówieniu, jak i obsługę reklamacyjną oraz zwroty towaru.

Klienci RTV EURO AGD mogą teraz otrzymać wsparcie konsultantów posługujących się językiem ukraińskim. Rozszerzenie działania infolinii ułatwi osobom, które przybyły w ostatnim czasie do Polski z Ukrainy zakup elektroniki, niezbędnej także do pracy i nauki zdalnej, oraz sprzętu gospodarstwa domowego i akcesoriów. Wesprze klientów w odpowiedzi na wszelkie zapytania dotyczące produktów, reklamacji czy zwrotów. Infolinia działa pod numerem 855 855 855.

*

W trosce o klienta

Infolinia w języku ukraińskim działa w pełnych, standardowych godzinach pracy Contact Center, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-22.00, a w sobotę i niedzielę w godz. 9.00-18.00. Infolinia zapewnia kompleksową obsługę. Kontaktując się bezpośrednio z konsultantem, klienci mogą uzyskać potrzebne wsparcie w zakupie produktu, zgłosić reklamację lub dokonać zwrotu towaru, zakupić wybrany sprzęt z dostawą pod wskazany adres lub do wybranego sklepu RTV EURO AGD, a także zrealizować zakup w imieniu firmy lub instytucji. Mogą także otrzymać szczegółowe informacje na temat oferty ratalnej, ubezpieczeń, leasingu czy zakupów w systemie Tax Free.

RTV EURO AGD od 2005 roku ma własne, wyspecjalizowane Contact Center, zlokalizowane w Lublinie. Klienci wysoko oceniają oferowaną przez infolinię obsługę, która od lat otrzymuje bardzo wysokie noty w kategoriach: kompetencje, poziom wiedzy, uprzejmość oraz zaangażowanie konsultanta. RTV EURO AGD nieustannie bada poziom obsługi klienta i wprowadza nowe rozwiązania, aby utrzymać najwyższą jakość. W ostatnim czasie ponad 80% klientów w ramach przeprowadzanego badania poobsługowego oceniło Contact Center na „9” lub „10” w skali 0-10.

*

RTV EURO AGD pomaga

W ostatnich tygodniach wiele osób z terenów objętych wojną dotarło do Polski.
RTV EURO AGD stara się wspierać ich adaptację w naszym kraju. W ostatnich tygodniach firma stworzyła kilkadziesiąt miejsc pracy dla osób z Ukrainy, a także pomogła w znalezieniu zatrudnienia kolejnym osobom we współpracy z partnerską agencją pracy tymczasowej. Pracownikom z Ukrainy oraz ich rodzinom RTV EURO AGD zapewniło pomoc medyczną, psychologiczną oraz prawną, a także zorganizowało lekcje języka polskiego dla dorosłych, aby ułatwić start na rynku pracy.

Firma uczestniczy także w bardzo wielu akcjach charytatywnych, biorąc udział w zbiórkach rzeczowych i finansowych, w organizacji zajęć dla ukraińskich dzieci, a także poprzez darowizny rzeczowe. Na rzecz pomocy Ukrainie firma przekazała już ponad 2000 sztuk sprzętu gospodarstwa domowego oraz elektroniki użytkowej, współpracując z fundacjami, organizacjami pożytku publicznego i jednostkami samorządowymi, wśród których znalazły się m.in. Polski Czerwony Krzyż, Fundacja Happy Kids, Fundacja DOBROdzieje, Fundacja Serce Dziecka oraz urzędy gmin i miast. Łącznie dzięki temu udało się stworzyć dziesiątki tysięcy miejsc pobytu tymczasowego dla osób z Ukrainy, szukających schronienia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: RTV EURO AGD uruchomiło infolinię w języku ukraińskim - Nasze Miasto

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie