Przegląd czerwca 2020 w Biłgoraju, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Biłgoraja czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Biłgoraja czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Biłgoraja najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Te rasy kotów są najdroższe. Kosztują majątek, ale jak wyglądają! Zobacz zdjęcia pięknych, ale i drogich kotków [2.07.]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Biłgoraju: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Te rasy kotów są najdroższe. Kosztują majątek, ale jak wyglądają! Zobacz zdjęcia pięknych, ale i drogich kotków [2.07.]

Kociarze wiedzą, że za miłość kotów płaci się dużo. Te tajemnicze i wymagające zwierzęta potrzebują sporo troski i uwagi, chociaż niekiedy przede wszystkim łakną spokoju, dużej przestrzeni. Trudno o koci afekt, to zwierzęta dumne i samoświadome. Niezmiennie jednak fascynują i przyciągają wzrok. Niekiedy jednak za tę fascynację trzeba sporo zapłacić. Ile kosztują najdroższe rasy kotów?

📢 Kąpieliska otwarte w Biłgoraju i okolicy 2.07.2020. Doskonały sposób na schłodzenie się w upalny dzień

Otwarte kąpieliska 2.07.2020 w Biłgoraju. Pochodzisz z Biłgoraja i szukasz miejsca, gdzie można popływać? Sezon kąpielowy w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Chcesz mieć pewność, że Twoje ulubione kąpielisko w Biłgoraju jest już otwarte? Sprawdź, czy znajduje się na naszej liście czynnych kąpielisk. Sprawdź, jakie warunki panują na kąpieliskach w Biłgoraju. Ważne informacje, które dotyczą kąpielisk w Biłgoraju znajdziesz w artykule. W kąpielisku można się schłodzić w upalny dzień. Przedstawiamy listę czynnych kąpielisk w Biłgoraju i okolicy.

📢 Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Biłgoraju. Jak głosowali mieszkańcy w 1. turze?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Biłgoraju. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Biłgoraja? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Biłgoraju w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

Zrób sobie prezent:

Huawei Mediapad M5 Lite 8" 3/32GB WiFi szary (Jordan2-W09B 53010HJV)


Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Prasówka czerwiec Biłgoraj: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Biłgoraja. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Tarnogrodzie. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Tarnogrodzie. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Tarnogrodu? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Tarnogrodzie w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Wybory we Frampolu. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki 1. tury wyborów prezydenckich 2020 we Frampolu. Kto wygrał? Który kandydat cieszy sie największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Frampola? Czy druga tura wyborów prezydenckich byłaby potrzebna, gdyby głosowali tylko Twoi sąsiedzi? Przekonaj się, jak duże jest poczucie obowiązku obywatelskiego wśród Twoich sąsiadów dzięki porównaniu frekwencji wyborczej w kraju we Frampolu. Czy bardzo odstajecie od średniej ogólnopolskiej?

📢 Lokale wyborcze w Biłgoraju - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w Biłgoraju podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Biłgoraju 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Biłgoraju zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Tarnogrodzie w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w Tarnogrodzie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Tarnogrodzie sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Lokale wyborcze w gm. Biłgoraj - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Biłgoraj w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Biłgoraj sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Ty bezmózga małpo!... Najlepsze ogłoszenia z klatek schodowych [GALERIA ZDJĘĆ]

Hałasują, nie zamykają drzwi, śmiecą, palą, nie pilnują psów? Trzeba napisać do nich list i powiesić na klatce schodowej! Zobaczcie najlepsze ogłoszenia sąsiadów, klikając w galerię zdjęć powyżej. Na kolejne slajdy możecie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów.

📢 11 księży przeszło na emeryturę, 10 rozpoczęło posługę kapłańską. Zmiany personalne w archidiecezji lubelskiej

Od ogłoszenia listy nowych wikariuszy i księży przechodzących na emeryturę lubelska kuria rozpoczyna informowanie o zmianach w kościołach. A to nie koniec. - Abp Stanisław Budzik wraz z biskupami pomocniczymi wręczyli dekrety proboszczom i wikariuszom - informuje ks. Adam Jaszcz, rzecznik archidiecezji lubelskiej.

📢 Dekoracja światłem - najnowsza forma dekoracji sal weselnych

📢 Intensywne opady deszczu i liczne podtopienia w powiecie biłgorajskim

Kilkudniowe opady deszczu w naszym powiecie zakończyły się licznymi podtopieniami. Ponad pięćdziesiąt razy interweniowały służby ratunkowe. Prowadzone są działania prewencyjne na miejscach szczególnie zagrożonych.

📢 Ulewy na Lubelszczyźnie. Terytorialsi pomagają w powiecie biłgorajskim i lubelskim

Sytuacja pogodowa w województwie lubelskim jest trudna. W ciągu nocy strażacy mieli pełne ręce roboty. Konieczna była pomoc żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady OT.

📢 Trzaskowski w Lublinie: „Prezydent musi patrzeć władzy na ręce"

  • Jeśli zostanę prezydentem Polski, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby przywrócić rządowy program in vitro – zapowiedział w Lublinie Rafał Trzaskowski.

📢 Dziś Dzień Ojca. Najlepsze MEMY na Dzień Ojca. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Ojca chcielibyśmy tatusiom życzyć wszystkiego najlepszego! Ojcostwo to wcale nie tak łatwa sprawa, jak wielu się wydaje. W Polsce obchodzimy je już od 55 lat. Jak wygląda Dzień Ojca okiem internautów? Prezentujemy niezbędną dawkę humoru, w sam raz dla ojców i ich dzieci. Kochamy Was!

📢 Czy kwarantanna wróci? Spoglądamy z przymrużeniem oka. Te memy poprawią wam humor

Czas kwarantanny za nami, ale już padają zapowiedzi, że jesienią nowa fala epidemii koronawirusa. Czy czeka nas kolejna kwarantanna i zamknięcie w domu? Czas pokaże. Mamy coś dla was na poprawę humoru.

📢 Kobiety poszukiwane przez lubelską policję. Część 4. Rozpoznajesz którąś?

Publikujemy kolejną część wykazu kobiet poszukiwanych przez lubelską policję. Obejrzyj galerię poszukiwanych i jeśli którąś rozpoznajesz, powiadom lubelską policję - [email protected]

📢 Debata prezydencka to MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Kobiety poszukiwane przez lubelską policję. Część 3. Rozpoznajesz którąś?

Publikujemy kolejną część wykazu kobiet poszukiwanych przez lubelską policję. Obejrzyj galerię poszukiwanych i jeśli którąś rozpoznajesz, powiadom lubelską policję - [email protected]

📢 Tygodniowy przegląd prasy (Biłgoraj, 14.06-20.06.2020), poznaj najważniejsze informacje z Biłgoraja

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 14.06 a 20.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować we Frampolu w 1 turze? Lista lokali wyborczych”?

Rząd podjął decyzję w sprawie obostrzeń.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie