Przegląd czerwca 2020 w Biłgoraju, najważniejsze wydarzenia miesiąca

Diana Tobor
Diana Tobor
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Biłgoraja czytali w ostatnim miesiącu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z miesiąca? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Biłgoraja czytali w ostatnim miesiącu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Biłgoraja najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Te rasy kotów są najdroższe. Kosztują majątek, ale jak wyglądają! Zobacz zdjęcia pięknych, ale i drogich kotków [2.07.]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Biłgoraju: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Te rasy kotów są najdroższe. Kosztują majątek, ale jak wyglądają! Zobacz zdjęcia pięknych, ale i drogich kotków [2.07.]

Kociarze wiedzą, że za miłość kotów płaci się dużo. Te tajemnicze i wymagające zwierzęta potrzebują sporo troski i uwagi, chociaż niekiedy przede wszystkim łakną spokoju, dużej przestrzeni. Trudno o koci afekt, to zwierzęta dumne i samoświadome. Niezmiennie jednak fascynują i przyciągają wzrok. Niekiedy jednak za tę fascynację trzeba sporo zapłacić. Ile kosztują najdroższe rasy kotów?

📢 Kąpieliska otwarte w Biłgoraju i okolicy 2.07.2020. Doskonały sposób na schłodzenie się w upalny dzień

Otwarte kąpieliska 2.07.2020 w Biłgoraju. Pochodzisz z Biłgoraja i szukasz miejsca, gdzie można popływać? Sezon kąpielowy w Polsce trwa od 1 czerwca do 30 września. Chcesz mieć pewność, że Twoje ulubione kąpielisko w Biłgoraju jest już otwarte? Sprawdź, czy znajduje się na naszej liście czynnych kąpielisk. Sprawdź, jakie warunki panują na kąpieliskach w Biłgoraju. Ważne informacje, które dotyczą kąpielisk w Biłgoraju znajdziesz w artykule. W kąpielisku można się schłodzić w upalny dzień. Przedstawiamy listę czynnych kąpielisk w Biłgoraju i okolicy.

📢 Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Biłgoraju. Jak głosowali mieszkańcy w 1. turze?

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Biłgoraju. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Biłgoraja? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Biłgoraju w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

Zrób sobie prezent:

Huawei Mediapad M5 Lite 8" 3/32GB WiFi szary (Jordan2-W09B 53010HJV)


Lenovo Tab2 A10-70L 16GB LTE Niebieski (ZA010086PL)


Prasówka czerwiec Biłgoraj: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Biłgoraja. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Tarnogrodzie. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Tarnogrodzie. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Tarnogrodu? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Tarnogrodzie w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

📢 Wybory we Frampolu. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki 1. tury wyborów prezydenckich 2020 we Frampolu. Kto wygrał? Który kandydat cieszy sie największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Frampola? Czy druga tura wyborów prezydenckich byłaby potrzebna, gdyby głosowali tylko Twoi sąsiedzi? Przekonaj się, jak duże jest poczucie obowiązku obywatelskiego wśród Twoich sąsiadów dzięki porównaniu frekwencji wyborczej w kraju we Frampolu. Czy bardzo odstajecie od średniej ogólnopolskiej?

📢 Lokale wyborcze w Biłgoraju - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w Biłgoraju podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po Biłgoraju 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w Biłgoraju zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Tarnogrodzie w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Sprawdź, gdzie głosować w Tarnogrodzie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Tarnogrodzie sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Lokale wyborcze w gm. Biłgoraj - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Biłgoraj w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Biłgoraj sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Ty bezmózga małpo!... Najlepsze ogłoszenia z klatek schodowych [GALERIA ZDJĘĆ]

Hałasują, nie zamykają drzwi, śmiecą, palą, nie pilnują psów? Trzeba napisać do nich list i powiesić na klatce schodowej! Zobaczcie najlepsze ogłoszenia sąsiadów, klikając w galerię zdjęć powyżej. Na kolejne slajdy możecie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów.

📢 11 księży przeszło na emeryturę, 10 rozpoczęło posługę kapłańską. Zmiany personalne w archidiecezji lubelskiej

Od ogłoszenia listy nowych wikariuszy i księży przechodzących na emeryturę lubelska kuria rozpoczyna informowanie o zmianach w kościołach. A to nie koniec. - Abp Stanisław Budzik wraz z biskupami pomocniczymi wręczyli dekrety proboszczom i wikariuszom - informuje ks. Adam Jaszcz, rzecznik archidiecezji lubelskiej.

📢 Dekoracja światłem - najnowsza forma dekoracji sal weselnych

📢 Intensywne opady deszczu i liczne podtopienia w powiecie biłgorajskim

Kilkudniowe opady deszczu w naszym powiecie zakończyły się licznymi podtopieniami. Ponad pięćdziesiąt razy interweniowały służby ratunkowe. Prowadzone są działania prewencyjne na miejscach szczególnie zagrożonych.

📢 Ulewy na Lubelszczyźnie. Terytorialsi pomagają w powiecie biłgorajskim i lubelskim

Sytuacja pogodowa w województwie lubelskim jest trudna. W ciągu nocy strażacy mieli pełne ręce roboty. Konieczna była pomoc żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady OT.

📢 Trzaskowski w Lublinie: „Prezydent musi patrzeć władzy na ręce"

  • Jeśli zostanę prezydentem Polski, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby przywrócić rządowy program in vitro – zapowiedział w Lublinie Rafał Trzaskowski.

📢 Dziś Dzień Ojca. Najlepsze MEMY na Dzień Ojca. Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Dnia Ojca chcielibyśmy tatusiom życzyć wszystkiego najlepszego! Ojcostwo to wcale nie tak łatwa sprawa, jak wielu się wydaje. W Polsce obchodzimy je już od 55 lat. Jak wygląda Dzień Ojca okiem internautów? Prezentujemy niezbędną dawkę humoru, w sam raz dla ojców i ich dzieci. Kochamy Was!

📢 Czy kwarantanna wróci? Spoglądamy z przymrużeniem oka. Te memy poprawią wam humor

Czas kwarantanny za nami, ale już padają zapowiedzi, że jesienią nowa fala epidemii koronawirusa. Czy czeka nas kolejna kwarantanna i zamknięcie w domu? Czas pokaże. Mamy coś dla was na poprawę humoru.

📢 Kobiety poszukiwane przez lubelską policję. Część 4. Rozpoznajesz którąś?

Publikujemy kolejną część wykazu kobiet poszukiwanych przez lubelską policję. Obejrzyj galerię poszukiwanych i jeśli którąś rozpoznajesz, powiadom lubelską policję - poszukiwani@policja.gov.pl

📢 Debata prezydencka to MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Kobiety poszukiwane przez lubelską policję. Część 3. Rozpoznajesz którąś?

Publikujemy kolejną część wykazu kobiet poszukiwanych przez lubelską policję. Obejrzyj galerię poszukiwanych i jeśli którąś rozpoznajesz, powiadom lubelską policję - poszukiwani@policja.gov.pl

📢 Tygodniowy przegląd prasy (Biłgoraj, 14.06-20.06.2020), poznaj najważniejsze informacje z Biłgoraja

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Biłgoraja, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 14.06 a 20.06.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować we Frampolu w 1 turze? Lista lokali wyborczych”?

E-hulajnogi- nowe przepisy, koniec samowolki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3