Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa w Galerii Czerwonej - „Anioły są wśród nas”

  Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
  Biłgoraj, ul. Nadstawna/56a

  Od 15.12.2014 do 16.01.2015

  • Brak informacji o cenie

  Anioły są wśrod nas” to tytuł wystawy prezentowanej w Galerii Czerwonej MDK. Autorami prac są wychowankowie grup plastycznych „Fantazja” i „3 D”, pracujących pod kierunkiem pani Ireny Kupczak

  Tematem wystawy, jakże często poruszanym przed świętami Bożego Narodzenia na lekcjach czy w konkursach plastycznych są, anioły.

  Prace plastyczne, ukazujące wizerunki aniołow, mają zwrocić uwagę na potrzeby innych ludzi, dla ktorych my sami jesteśmy aniołami, a oni dla nas. Spotykamy je codziennie w rożnych sytuacjach często nie zdając sobie sprawy, że to nasi bliscy, przyjaciele i znajomi.

  Czuwają, obserwują i pomagają.

  W świecie internetu, ciągle napływających informacji, ciągłej rywalizacji, przemian, ktore każą nam pędzić przez życie, nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę i starajmy się docenić czas spędzony z naszymi bliskimi.

  Zadanie, jakie zostało wykonane w pracach plastycznych to rownież doskonalenie swoich umiejętności w dziedzinie portretu oraz techniki akwarelowej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST