Wybierz region

Wybierz miasto

  Wrak Race

  Plener
  Żelebsko, ul. Żelebsko/

  09:00 Sobota, 15 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  Po raz pierwszy planowana jest organizacja amatorskich wyścigow samochodowych pn. WRAK RACE Żelebsko, na specjalnie przygotowanym torze szutrowym o długości ok. 900 m, na terenie nieczynnych kamnieniołomow. Impreza jest kontunuacją wcześniej organizowanych przez Automobilklub zawodow pod zmienioną poźniej nazwą "Cross Car Race" -tylko z małymi zmianami w regulaminie zawodow dot. zasad. Wyścigi wrakow to dyscyplina sportu samochodowego, w ktorej wziąć mogą osoby pełnoletnie, amatorzy, bez konieczności posiadania licencji w sporcie samochodowym, ktore mają pojazd o bardzo niskiej wartości rynkowej, zwykle przeznaczonego do kasacji (złomowania) ze względu na zużycie karoserii -jednak sprawnego pod względem mechanicznym. Czyli pojazdu gwarantującego szybką jazdę sle także pełną możliwość panowania kierowcy nad tym pojazdem.

  Wyścig Wrak Race będzie rozegrany o Puchar Wojta Gminy Biłgoraj. Wspołorganizatorami imprezy są: Automobilklub Biłgorajski, Wojt Gminy Biłgoraj i Firma "Bog-Rol" w Żelebsku."

  Program imprezy:

  9:00 - otwarcie biura
  9:30 - 11:00 - treningi
  11:00 - 12:00 kwalifikacje
  12:00 - 14:00 Połfinały
  14:00 - finał
  15:00 - wręczenie pucharu

  Organizatorzy przygotowali także rożne atrakcje dla publiczności!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST