Wybierz region

Wybierz miasto

  Wiosna z tetrem na Kresach

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  20:00 Poniedziałek, 11 maja

  • 30zł

  W drugim tygodniu maja, 8 - 11.05, serdecznie zapraszamy na znakomite spektakle, ktore odbędą się w ramach tegorocznej Wiosny z Teatrem na Kresach. Na deskach Biłgorajskiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć także kolejną premierę przygotowaną przez aktorow - amatorow Sceny Amatora BCK.

  Program:

  godz. 20.00, komedia „…i zawsze przy mnie stoj” wg scenariusza Tomasza Jachimka w wykonaniu teatru Sztuka na Wynos z Krakowa, reż. Dariusz Starczewski,

  Bazą tego spektaklu jest znakomity tekst Tomasza Jachimka, kabareciarza i gwiazdy programu „Szkło kontaktowe” w TVN24. Cztery postacie tej sztuki zostały bezbłędnie i brawurowo zagrane przez dwie znakomite aktorki: Ewę Błachnio (kabaret Limo) i Elżbietę Bielską, a spektakl zdobył I nagrodę Katowickiego Karnawału Komedii. „…i zawsze przy mnie stoj” to prostota rekwizytow – dwa, nieosłonięte metalowe szkielety, będące ucieleśnieniem aniołow, stolik, ławka i zaledwie kilka drobnych dodatkow w połączeniu z przemyślanymi, pełnymi dowcipu dialogami i fenomenalną gra aktorską. Spektakl w reżyserii Dariusza Starczewskiego mistrzowsko wykorzystuje ironię i żart, aby dokonać wiwisekcji człowieka i przedstawić jego mało śmieszne oblicze.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ