Wybierz region

Wybierz miasto

  Wiosna z tetrem na Kresach

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  20:00 Sobota, 9 maja

  • 20zł

  W drugim tygodniu maja, 8 - 11.05, serdecznie zapraszamy na znakomite spektakle, ktore odbędą się w ramach tegorocznej Wiosny z Teatrem na Kresach. Na deskach Biłgorajskiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć także kolejną premierę przygotowaną przez aktorow - amatorow Sceny Amatora BCK.

  Program:
  8 maja 2015r., godz. 20.00, premiera spektaklu „Moralność Pani D… ” Wł. Kłaczyńskiego wg „Moralności Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Sceny Amatora Biłgorajskiego Centrum Kultury, reż. Alicja Jachiewicz i Stefan Szmidt, bilet 20 zł
  „Moralność Pani D… ” to trzeci po „Ożenku” i „Damach i Huzarach” spektakl przygotowany przez Scenę Amatora BCK. Punktem wyjścia do przedstawienia stał się tekst znanej powszechnie i granej od lat na polskich scenach świetnej komedii Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej”. Włodzimierz Kłaczyński –świetny pisarz, dramaturg i scenarzysta podjął probę przeniesienia dwoch dni z życia rodziny Dulskich do czasow nam wspołczesnych, zachowując całą strukturę dramaturgiczną, głowne postacie komedii i jej akcję.
  Czy to spotkanie z Dulskimi żyjącymi dzisiaj i tu jest rownie interesujące i czy wzbudzi u Państwa śmiech i refleksje? Mamy nadzieję, że tak i wieczor w naszym teatrze uznacie Państwo za bardzo udany.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ