Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielkie Otrzęsiny Licealne w Biłgoraju +16 Exodus CLUB

  Klub Exodus
  Biłgoraj, ul. Kopernika/15, +48 84 686 72 30

  19:30 Od 29.09.2017 do 30.09.2017

  • 10zł

  29/09 - Wielkie Otrzęsiny Licealne w BIŁGORAJU +16 / Klub EXODUS
  Początek roku szkolnego nie musi oznaczać niczego złego, więc zacznijmy go w wielkim stylu, zacznijmy nowy sezon imprez! "WIELKIE OTRZĘSINY LICEALNE W BIŁGORAJU" to świetna okazja na powakacyjną integrację ze znajomymi, a szczegolnie tymi nowo poznanymi :-) !
  Dlaczego tylko studenci mają mieć swoją otrzęsinową imprezę? Czy Licealiści nie zasługują rownież na to, żeby mieć swoje imprezowe święto? Jasne, że zasługują! :-)
  Właśnie dlatego powstał ten projekt!
  Wielkie Otrzęsiny to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego ucznia. Kto nie zaliczy Wielkich Otrzęsin, ten nie może nazywać się uczniem – przynajmniej nie w imprezowym tego słowa znaczeniu ;) W końcu Otrzęsiny łączą wszystkich, bez względu na kierunek czy rok - uczniow i uczennice, 'pierwszakow' i pozostałe klasy, liceum i technikum, zawodowki i szkoły prywatne... Poznasz wspaniałych ludzi i czeka Cię wyjątkowa dawka energii i dobrych emocji, ktore pomogą naładować akumulatory na cały rok. Będzie się działo! :-)

  #ATRAKCJE !
  PIROTECHNICZNE SHOW
  OBSZERNA FOTORELACJA Z IMPREZY
  MASA GADŻETOW DO WYGRANIA W KONKURSACH
  #LINE_UP :
  DJ Claus DJ HANO DJ PROX DJ KENZO
  WSTĘP SELEKCJA NA WEJŚCIU

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST