Wybierz region

Wybierz miasto

  Weekend pełen słdkich atrakcji z Wawel Truck!

  k.k

  Kompleks Sportowy przy szkole Podstawowej w Łukowej
  Łukowa, ul. Łukowa/210A

  17:00 Od 11.08.2018 do 12.08.2018

  • Wstęp wolny

  Już 11 i 12 sierpnia na terenie Kompleksu Sportowego przy szkole Podstawowej w Łukowej na wszystkich odwiedzających czeka moc słodyczy, gier, zabaw, interaktywnych aplikacji i… dużo, dużo więcej! Marka Wawel przygotowała dla swoich fanow wyjątkową atrakcję – pierwszą tego typu interaktywną ciężarowkę, ktora właśnie wyruszyła w swoją premierową trasę po całej Polsce. Wszystkim eventom z Wawel Truckiem towarzyszyć będzie moc atrakcji, niezapomniana zabawa i oczywiście słodycze dla każdego! Zapraszamy w sobotę od godziny 17-21 natomiast w niedzielę od 16-21!

  Magiczny, mobilny świat marki Wawel zaprasza do Łukowej k. Biłgoraja

  Wawel Truck to nie tylko mobilna strefa słodkości, ale przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, ktore zapraszają do magicznego świata marki. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już 11 i 12 sierpnia na terenie kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Łukowej. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprocz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarowką!

  Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze

  Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarowki atrakcji nie brakuje. Towarzyszami podroży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie znane z najnowszych spotow telewizyjnych marki. Każdy może sprobować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w ktorej można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.
  Słodka trasa ciężarowki

  Wawel Truck przemierzy Polskę, towarzysząc między innymi tracie koncertowej RMF – Lato na Maxxxa. Na słodkiej trasie Wawel Trucka w sierpniu i wrześniu są jeszcze: Lublin, Krasnystaw, Częstochowa, Krakow i Warszawa.

  Sprawdź na https://www.wawel.com.pl/waweltruck, kiedy Wawel Truck odwiedzi Twoją okolicę!

  Śledź przebieg eventow Wawel Truck na oficjalnych kontach Wawel na Facebooku i Instagramie.
  Zapraszamy!

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST