Wybierz region

Wybierz miasto

  Visceral Slaughter, Nuclear Holocaust

  Ararat
  Biłgoraj, ul. Lubelska/6a, +48 84 686 63 74

  20:00 Niedziela, 11 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Nuclear Holocaust:
  Nuclear Holocaust to zespoł w sposob genialny mieszający death metal z hardcorem i grindem. "Mutant Inferno" (2015), ich pierwsza minipłyta (ok. 17 minut materiału) zebrała bardzo dobre recenzje i została ciepło przyjęta przez fanow.
  Debiutancki pełny album nosi tytuł „Overkill Commando”. Na potrzeby płyty zespoł nagrał 20 premierowych utworow w lokalnym Backyard Studio z producentem Pawłem "Chudym" Chyłą, co odbyło się na przełomie kwietnia i maja 2016 roku. Jak informuje wydawca, Selfmadegod Records, muzyka Nuclear Holocaust to potężna dawka brudnego, oldskulowego grindu, w ktorym słychać inspiracje klasycznymi zespołami, takimi jak Terrorizer, Extreme Noise Terror i Repulsion. Premiera albumu miała miejsce w czerwcu 2016.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST