Wybierz region

Wybierz miasto

  Trzech Tenorów na Dzień Matki

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  19:00 Piątek, 26 maja

  • 65zł

  Trzech tenorow na Dzień Matki- koncert przebojow operetkowych.

  W to niezwykłe święto, jakim jest Dzień Matki, serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczor w znakomitym towarzystwie trzech obdarowanych pięknymi głosami gentlemanow: Mirosława Niewiadomskiego, Bartosza Kuczyka, Kordiana Kacperskiego. Panom na scenie towarzyszyć będzie ona jedna - przeurocza Kamila Lendzion.

  Artyści wykonując płomienne arie, duety z najbardziej znanych operetek, musicali oraz muzyki rozrywkowej zaproszą nas do świata najpiękniejszych utworow. Utworow niezwykłych, pełnych emocji i pasji jak. miłość Mamy. Koncert ten to nie tylko sposob na spędzenie magicznego wieczoru, to także niebanalna okazja do powiedzenia każdej mamie- dziękuję!

  Specjalnie dla wszystkich Mam artyści wykonają takie przeboje jak: "Usta milczą dusza śpiewa", "Love me tender", "Amigos para siempre" "My way" "Blue Suede Shoes" z rep. Elvisa Presleja, "Dilajla", "Memory", "Halleluja" z rep. L. Cohena , "Besame mucho", "Funiculi,funicula", "Brunetki blondynki", "Przetańczyć cała noc", "Time to say goodbye", "Vivo per Lei" z rep. A. Bocellego, "Song of love", "Always on my minde czy wreszcie "Wielka sława to żart" i "Music was my first love" z rep. J. Miles !!!

  Solistom towarzyszyć będzie doskonały zespoł muzyczny "Adam Wojtasik Band".

  Koncert "Trzech tenorow na Dzień Matki" to kompilacja najwyższego poziomu, świetnej zabawy i doskonałego humoru !!!

  Serdecznie zapraszamy i wszystkim Mamom życzymy wspaniałej zabawy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST