Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie autorskie z KORĄ

  Dworek Modrzewiowy
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/28

  20:00 Czwartek, 20 października

  • Wstęp wolny

  Spotkanie autorskie z Korą i Kamilem Sipowiczem na temat książki:

  "Ramona, Milo, Babo i pięćdziesiąt sześć innych zwierząt"

  Filozoficzne opowiastki o relacji ludzi i zwierząt, ktorych autorem jest jeden z wielkich buntownikow - Kamil Sipowicz, rockmen, dziennikarz, artysta, poeta i zwolennik legalizacji marihuany. Jednak w tych krotkich historiach pokazuje nam się jako wrażliwy, spostrzegawczy i dowcipny obserwator.

  Uzupełnieniem tych subtelnych wspomnień są ilustracje autorstwa Olgi Sipowicz (Kory), ktora w odmienny sposob wyraziła silną więź z czworonogami. Autorzy żyją w harmonii ze swoimi braćmi mniejszymi w cichym domu w dolinie Roztocza i widać, że dobrze się z tym czują.

  Bohaterami tej książki są zwierzęta. Dokładnie pięćdziesiąt dziewięć. Psy, koty, nawet węże. Dopuściłem też do głosu kilka grzybow z Roztocza. Wszystko dzieje się właśnie na Roztoczu. To kraina między Piaskami a Lwowem. W głębokich lasach na wzgorzu. Tam mieszkamy. Czasami tylko w tym nibydzienniku odbywam podroże. W przestrzeni. Do Brazylii, Meksyku i na Kretę. Albo w czasie. Do dzieciństwa w Świdrze, Płocku i Krakowie. A ludzie? Ludzie mają tylko wtedy sens, gdy są blisko zwierząt.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST