Wybierz region

Wybierz miasto

  Spiral / "Bullets" Tour

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  18:00 Sobota, 18 listopada

  • Brak informacji o cenie

  SPIRAL to polski zespoł, ktorego tworczość zalicza się do szeroko pojętego nurtu muzyki alternatywnej. Rockowy żywioł miesza się u Spiral z ambientowymi plamami dźwięku, a wybuchowe i bogate w oprawę wizualną show - z onirycznym żeńskim wokalem. Zespoł, po docenionych przez słuchaczy i recenzentow albumach "Urban Fable" i "Cloud Kingdoms" aktualnie promuje trzecie wydawnictwo - "Bullets". Płyta stanowi kontynuację drogi zapoczątkowanej przez zespoł na Cloud Kingdoms, ktorej wyznacznikiem jest bogactwo konceptow oraz muzyczna rożnorodność. Wszytko to na nowym krążku zaserwowane jest z nową pastelową świeżością w dojrzalszej odsłonie.
  SPIRAL po wiosennej przerwie rusza w drugą część trasy promującej najnowsze wydawnictwo. Dynamiczny koncept oraz aranżacje przygotowane na jesienny cykl koncertow zdecydowanie podkreślają rockową duszę zespołu i jeszcze bardziej wciągają słuchacza w atmosferę Bullets.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ