Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl "Moralność Pani D...

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  17:00 Sobota, 13 czerwca

  • 10zł

  Spektakl "Moralność Pani D." Wł. Kłaczyńskiego wg "Moralności Pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej w wykonaniu Sceny Amatora Biłgorajskiego Centrum Kultury, reż. Alicja Jachiewicz i Stefan Szmidt.

  "Moralność Pani D. " to trzeci po "Ożenku" i "Damach i Huzarach" spektakl przygotowany przez Scenę Amatora BCK. Punktem wyjścia do przedstawienia stał się tekst znanej powszechnie i granej od lat na polskich scenach świetnej komedii Gabrieli Zapolskiej "Moralność Pani Dulskiej". Włodzimierz Kłaczyński -świetny pisarz, dramaturg i scenarzysta podjął probę przeniesienia dwoch dni z życia rodziny Dulskich do czasow nam wspołczesnych, zachowując całą strukturę dramaturgiczną, głowne postacie komedii i jej akcję. Czy to spotkanie z Dulskimi żyjącymi dzisiaj i tu jest rownie interesujące i czy wzbudzi u Państwa śmiech i refleksje? Mamy nadzieję, że tak i wieczor w naszym teatrze uznacie Państwo za bardzo udany.

  Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST