Wybierz region

Wybierz miasto

  Rusza piłkarska wiosna

  Hala Sportowa OSiR
  Biłgoraj, ul. Targowa/15, +48 84 686 26 29

  11:00 Sobota, 28 marca

  • Brak informacji o cenie

  Już w najbliższą sobotę, 28 marca odbędą się pierwsze spotkania o punkty ligowe w tym roku.

  Na pierwszy rzut pojdą piłkarze Łady 1945 Biłgoraj. Drużyna juniorow starszych prowadzona przez Marcina Murę zagra na obiektach OSiR w Biłgoraju z Widokiem Lublin. Biłgorajski zespoł okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, i na pewno będzie chciał udanie rozpocząć rundę rewanżową. Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00.

  Tuż po meczu Łady, na murawę wybiegną trampkarze starsi szkołki OSiR pod okiem szkoleniowca Andrzeja Wachowicza. Nasz zespoł zajmuje wysokie czwarte miejsce z dorobkiem 26 punktow. Tyle samo punktow ma rywal, czyli Widok Lublin plasujący się na miejscu wyżej. Będzie to niezwykle ważny mecz dla układu tabeli. Miejmy nadzieję, że to spotkanie okaże się być zwycięskie dla naszego zespołu. Początek meczu godz. 13.00.

  O godzinie 15.00 swoj mecz rozpoczną trampkarze młodsi. Drużyna Siergieja Sawczuka po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli 9 pozycję z dorobkiem 13 punktow. Przeciwnicy z Lublina to wicelider tabeli. Goście to bardzo poważny przeciwnik, z ktorym na pewno nie będzie łatwo, gdyż jak do tej pory nie przegrali żadnego meczu. W trzynastu spotkaniach zanotowali dziesięć zwycięstw i trzy remisy.

  W sobotę ruszają także rozgrywki Młodzikow Starszych i Młodzikow Młodszych. Zespoły OSiR prowadzone przez Łukasza Mazurka i Artura Piskorskiego zagrają na wyjeździe z Dublerem Opole Lubelskie. Młodzicy Młodsi o godz. 11.00, zaś Młodzicy Starsi o godz. 12.30.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ