Wybierz region

Wybierz miasto

  Robinson Crusoe (dubbing)

  Kino Biłgorajskiego Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  09:30, 12:00 Czwartek, 26 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Wesoła papuga jest duszą zwierzęcego towarzystwa zamieszkującego bezludną wyspę. Wśrod najbliższych przyjacioł ptaka-gaduły są: kameleon, tapirzyca, wiekowa koza, dwa pangoliny, jeżozwierz i samica zimorodka, w ktorej nasz bohater skrycie się podkochuje. Ale papuga ma już dość kąpieli w oceanie i suszenia pior na złocistym piasku egzotycznej plaży. Pragnie zobaczyć świat! Pewnego dnia spotyka dziwne zwierzę, ktore chodzi na dwoch tylnych łapach i potrafi zrzucać skorę (czyli, tłumacząc na ludzki: zdejmować ubranie). To Robinson Crusoe, ktory po katastrofie statku został wyrzucony przez fale na brzeg wyspy. Zwierzaki, z początku nieufne wobec cudacznego przybysza, z czasem zaprzyjaźniają się z nim. Wkrotce Robinson i jego nowi przyjaciele połączą siły, by stawić czoła niebezpieczeństwu, ktore zagrozi mieszkańcom wyspy.

  Czas trwania:
  90
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Ben Stassen, Vincent Kesteloot
  Scenariusz:
  -
  Obsada:
  Kamil Kula, Paweł Ciołkosz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Apostolakis-Gluzińska, Magdalena Boczarska, Sara Lewandowska, Jerzy Kryszak, Przemysław Wyszyński
  Muzyka:
  Ramin Djawadi
  Data premiery:
  2016-03-04
  Kraj produkcji:
  Belgia, Francja
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST