Wybierz region

Wybierz miasto

  Recital Edyty Geppert

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  19:00 - 21:00 Wtorek, 16 lutego

  Na zimowy grudniowy wieczor zapraszamy na koncert Edyty Geppert!
  16.02.2016 r. (wtorek) o godz. 19.00 w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju będzie można usłyszeć ponad czasowe utwory takie jak „Kocham cię życie”, „Nie żałuje” oraz „Szukaj mnie”.
  Recital z udziałem Piotra Matuszczyka ( fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.
  Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swoj repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśrod autorow tekstow odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśrod kompozytorow: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało probę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, ktore udzielają się publiczności. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojow: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

  Bilety do nabycia w:
  Kasa BCK, ul. Kościuszki 16 oraz pod nr. tel.: 84 686 29 92
  Bilety grupowe: tel. 794 759 447 mail: teatrsmiechu.bilety@impresariat.eu
  Sprzedaż internetowa: www.teatrsmiechu.pl (bez prowizji), www.kupbilecik.pl
  cena biletow: 85,- oraz 75,-

  Cena biletu Opis
  75zł 
  85zł 

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST