Wybierz region

Wybierz miasto

  Natalia Przybysz - koncert walentynkowy

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  18:00 Niedziela, 14 lutego

  • 50zł

  W Walentynowy wieczor "Prąd" przepłynie przez publiczność zgromadzoną w Biłgorajskim Centrum Kultury. Energię ze sceny wysyłać będzie charyzmatyczna i utalentowana Natalia Przybysz.

  Natalia Przybysz do dziś kojarzona jest z zespołem Sistars , ktory zdobył ogromną popularność dzięki żywiołowym koncertom i wielu udanym przebojom. Po zawieszeniu działalności Natalia kontynuowała muzykowanie solowo jako NATU, czy N'Talia brawurowo poruszając się w stylistyce z pogranicza jazzu, soulu i R&B.

  Zarowno debiutancka płyta "Maupka Comes Home", jak i kolejne wydawnictwa "Gram Duszy" "Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin" spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Jej ostatnia płyta nosząca tytuł "Prąd" zdobyła miano złotej oraz przyniosła wokalistce nagrodę Fryderyka w kategorii "Album roku - rock" i "Utwor roku 2015" (za piosenkę "Miod").

  Natu jest jedną z nielicznych polskich artystek, ktora potrafi odnaleźć się w wielu gatunkach muzycznych. Oryginalność i ciekawa barwa głosu pozwalają jej wyrożnić się na tle innych oraz przyciągać coraz to nowych fanow wokalistki.

  Koncert w składzie:
  Natalia Przybysz - wokal,
  Jurek Zagorski - gitara,
  Mateusz Waśkiewicz - gitara,
  Filip Jurczyszyn - bas,
  Hubert Zemler - perkusja.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST