Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert ZBUKU

  SKR Club Obsza
  Obsza, ul. Obsza/

  20:30 Sobota, 14 października

  • 5zł

  Koncert ZBUKU
  Z.B.U.K.U (prywatnie Michał Buczek) - polski raper pochodzący z Prudnika. Działalność artystyczną rozpoczął pod koniec pierwszej dekady XXI w.
  Początkowo jego działalność miała charakter lokalny i amatorski. W 2011 roku raper dał koncert w ramach „Hip Hop Opole B4 Party”. Występ młodego tworcy wzbudził zainteresowanie warszawskiego rapera Chady, ktory zaproponował mu wspołpracę. Efektem był utwor „Tego nie da się naprawić”, w ktorym wystąpił także związany z HiFi Bandą – Hades.
  W 2013 roku raper wydał debiutancki album solowy muzyka zatytułowany „Że życie ma sens”. Następnie ukazały się także „Życie szalonym życiem” (2014) „Kontrabanda: brat bratu bratem” (2015; z Chada, Bezczel).

  Zagrają: YAHOO - HOOQ - PROX - YARO

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST