Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert "Domowe Meoldie

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  20:00 Piątek, 4 marca

  • 40zł

  Po niespełna dwoch latach mamy ponownie wielką przyjemność zaprosić Państwa na koncert zespołu "domowe melodie" - trojki muzycznych zapaleńcow, ktorzy szturmem zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce i powoli zarażają swoją muzyką zagraniczne kraje.

  Piosenka zespołu pt. "Grażka" zadebiutowała na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojow Trojki, tydzień poźniej plasując się na pierwszym miejscu. Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka - w przeciągu ostatnich dwoch lat zagrali ich ponad 150.

  W grudniu 2014 roku, po ponad połrocznej przerwie i ku zaskoczeniu wszystkich, zespoł wydaje swoją drugą, tym razem podwojną płytę, na ktorej znajdują się 22 nowe piosenki. Album "3" , podobnie jak debiutancka płyta, wygrywa głosami czytelnikow portalu Uwolnij Muzykę w plebiscycie na Najlepszą Polską Płytę 2014.

  "Domowe" zapisały się rownież na kartach historii festiwalu Open'er, dając trzy lata z rzędu zdaniem wielu jedne z najlepszych koncertow każdej z edycji. Autorka muzyki i tekstow Justyna "Jucho" Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. Sami jedynie skromnie podkreślają, że pragną grać i śpiewać co im na sercu leży.

  Serdecznie zapraszamy!!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ