Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert poświęcony twórczości Amy Winehouse

  Skwer przy ul. Kościuszki
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/

  20:00 Sobota, 21 listopada

  • Wstęp wolny

  Koncert poświęcony tworczości Amy Winehouse,
  wystąpią dwie grupy muzyczne - duet Karoliny Bilińskiej i Sławomira Adamko oraz zespoł Mist. Motywem przewodnim koncertu będzie Amy Winehouse a koncert ten zapoczątkuje cykl wydarzeń muzycznych w Biłgorajskim Centrum Kultury promujących „młode” polskie zespoły.

  Karolina Bilińska i Sławomir Adamko zaprezentują znane utwory w nowych, często zaskakujących, kobiecych aranżacjach. Wspołpraca tego duetu po roku wysiłkow zaowocowała projektem pod tytułem Zbior Opowiadań. Na co dzień muzycy ćwiczą w warszawskim teatrze Sabat i mają nadzieję coraz częściej pojawiać się na polskich scenach.

  Drugi koncert to niezwykle energetyczna muzyka w wykonaniu czworki młodych artystow z grupy Mist. Ich przygoda z muzyką rozpoczęła się wiele lat temu, jednak przygoda z Amy przed czterema laty - w dniu śmierci tej wspaniałej, niezwykle zdolnej i błyskotliwej wokalistki.

  Mist zaprezentują zbior utworow pod tytułem Tribute to Amy Winehouse. Nie zabraknie znanych utworow jak Back to Black czy Rehab, ale i mniej znanych, dotykających głębokich i bardziej zawikłanych zakamarkow życia wokalistki.
  Zespoł Mist wystąpi w składzie:
  Monika Dropik - Śpiew,
  Michał Herman - Kontrabas,
  Kamil Wroblewski – Perkusja,
  Mateusz Żurowski – Gitara.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST