Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert: Enslaved by human mind Tour w Araracie

  Ararat
  Biłgoraj, ul. Lubelska/6a, +48 84 686 63 74

  19:00 Piątek, 13 października

  • 10zł

  Koncert w ramach Enslaved By Human Mind Tour - promocyjnej trasy debiutanckiej płyty formacji Twinge. Będzie ciężko, mrocznie i konkretnie...
  A zagrają:
  Twinge - Metal (Chełm):
  Ma być ciężko, głośno i zwalać na kolana. Czterech facetow, kochających muzyke... szczegolnie tą ciężką! Spotkali się w 2014 roku w innym projekcie, lecz nie do końca byli przekonani do narzucanych schematow. W 2016 odeszli od poprzedniego projektu i założyli TWINGE. Mimo, że każdy lubuje się w odmiennych gatunkach metalu, dogadują się świetnie i potrafią łączyć rożne inspiracje w jedną całość.

  Psycho Visions - Metal (Rzeszow):
  Zespoł z Rzeszowa grający ciężki metal w szerokim rozumieniu, czerpiący inspiracje z rożnych źrodeł. Wiosną 2015 r. zespoł przygotował swoj pierwszy materiał studyjny i wydał własnym sumptem pięcioutworową EP - "further, darker, deeper...", ktorej premiera odbyła się 17 maja 2015r. Wtedy też Psycho Visions rozpoczął swoje podboje sceniczne, koncertując między innymi z Totem, Jinjer, Shame Yourself, Thy Disease, Sphere, Satarial, Fanthrash, Trauma, Failure Trace, Insane Therapy, Posthumous Blasphemer, Straight Hate, Wostok, Pandrador, Strzyga, Nuclear Vomit, Ignis Inferni, Excidium, Wastage, Fleshgore czy Katastrof.
  Obecnie trwają prace nad drugim albumem grupy.

  Chimera - Heavy/Black Metal (Warszawa):
  Zespoł CHIMERA powstał pod koniec 2013 roku. Muzykę jaką gramy można uznać za połączenie heavy/black metalu.

  I Refuse - Death/Grind (IŁŻA)
  I REFUSE to kapela z miasta IŁŻA koło Radomia, powstała w marcu 2004 roku. Gra mieszankę death/grind/hardcore. Do tej pory nagrali 3 dema, zagrali blisko 100 koncertow, aktualnie przygotowuje sie do nagrania pelnometrażowego albumu. Sklad kapeli: Czarny - perka, Kiler - Bas, Wujo -gitara/wokal. Powstaliśmy parę lat temu w Iłży by siać śmierć, zniszczenie i klocki Lego...

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST