Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Bovska /22.04.2018/ Biłgoraj

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  19:00 Niedziela, 22 kwietnia

  • 45zł

  Koncert Bovska „Wiosenny AUTORESET”

  Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutow 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze,
  a utwory Bovskiej jeszcze przed premiera albumu biły rekordy popularności
  w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 15 MILIONOW razy.
  Od czasu premiery albumu Kaktus Bovska wraz z zespołem, ktory tworzą Jan Smoczyński
  i Paweł Dobrowolski, zagrała ponad 100 koncertow. Została nominowana do nagrody FRYDERYKI 2016 w kategorii Debiut Roku oraz do nagrody MTV EUROPE MUSIC AWARD 2016 w kategorii najlepszy polski wykonawca. Artystka otrzymała rownież Złota Płytę za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”. W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”. Na każdym kroku wiernie wspierają artystkę jej fani, ktorych jest już ponad 27 tysięcy na Facebook, a ta liczba stale rośnie.
  BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Była też jedyną gwiazdą z Europy, ktora zagrała koncert podczas tegorocznej edycji festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio.
  Teledysk do piosenki „Kaktus” ma ponad 7 milionow wyświetleń i jest wykorzystywany w czołowym serialu „Druga szansa” emitowanego przez TVN. Przy ostatnim teledysku stworzonym do piosenki Cyrk z najnowszego albumu Pysk czynny udział wzięła topowa polska marka kosmetyczna Dr Irena Eris. Do filmu Planeta Singli artystka napisała czołową piosenkę „The Man with an Unknown Soul”.
  Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości:
  od konceptualnego wydawnictwa (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie
  i scenograficznie koncerty. Artystka idealnie łączy obraz ze słowem,
  a wydanie dwoch płyt w tak krotkim czasie pokazuje jej talent i samozaparcie.
  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ