Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert Bonum Voces

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  20:00 Środa, 10 czerwca

  • Wstęp wolny

  Koncert zespołu Bonum Voces - "Romanian Train"

  Program "Romanian Train" to intrygujący zestaw kompozycji stworzonych z myślą o miłośnikach podroży w czasie. Finezyjne dźwięki inspirowane muzyką romską uwodzą i hipnotyzują, porywając w najdalsze zakamarki wspomnień oraz skrywanych pragnień. Przyjdź na koncert i przekonaj się jaką moc posiadają etniczne melodie. Efektem pracy zespołu Bonum Voces jest wyrafinowane menu, ktore zaspokoi instrumentalny głod entuzjastow dobrej muzyki.

  Zespoł Bonum Voces stanowi niezawodny patent na doskonałą zabawę. Energetyczne utwory wykonywane w ambitny i nowatorski sposob sięgają korzeniami rdzennej muzyki narodow świata. To niepowtarzalna okazja, aby wsłuchać się w melodie, ktore przetrwały wieki i nieco bliżej poznać odległe kultury. Spontaniczność, pasja, mistrzowski kontakt z publicznością, to cechy, ktore niewątpliwie wyrożniają zespoł na rynku muzycznym. Stanowią także gwarancję profesjonalnej oprawy muzycznej oraz niepowtarzalnej rozrywki.

  Skład zespołu:
  Piotr Trojanowski - klarnet
  Jarosław Kloc - akordeon
  Sławomir Niemiec - skrzypce
  Dariusz Bielański - gitara akustyczna
  Michał Budzyński - kontrabas
  Remigiusz Kozak - instrumenty perkusyjne

  Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST