Wybierz region

Wybierz miasto

  Jak dogryźć mafii

  Kino Biłgorajskiego Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  19:30 Poniedziałek, 10 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Życie Steve’a Forda, prywatnego detektywa z Los Angeles, staje na głowie, gdy jego ukochany pies Buddy zostaje… porwany przez gangsterow. Chcąc odzyskać pupila, Ford przystaje na warunki mafii i podejmuje się misji odzyskania skradzionej walizki pełnej narkotykow. W niespełna 24 godziny od przyjęcia zadania, Steve znajdzie się na celowniku napompowanych testosteronem zakapiorow z Samoa, bandziorow mściwego lichwiarza i połowy połświatka z Miasta Aniołow. A to nie koniec kłopotow Forda. Aby ocalić najlepszego przyjaciela człowieka, sam będzie musiał stać się prawdziwym… kumplem na zaboj!Czas trwania:Wiek:

  Czas trwania:
  94
  Gatunek:
  inne
  Reżyseria:
  Mark Cullen, Robb Cullen
  Scenariusz:
  Mark Cullen, Robb Cullen
  Obsada:
  Bruce Willis, Jason Momoa, John Goodman, Thomas Middleditch, Famke Janssen, Adam Goldberg, Christopher McDonald, Stephanie Sigman
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ