Wybierz region

Wybierz miasto

  IV Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka"

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  11:00 Niedziela, 19 marca

  • Brak informacji o cenie

  IV Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "POGODNA NUTKA"

  IV Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "POGODNA NUTKA"

  19 marca, godz. 11.00, sala widowiskowa BCK, wstęp wolny

  Koncert Lubelskiej Federacji Bardow
  19 marca, godz. 17.00, sala widowiskowa BCK, bilet 30 zł

  Marzec w Biłgorajskim Centrum Kultury od lat kojarzy się ze "świętem piosenki", ktore odbywa się pod hasłem "Pogodnej Nutki". W tym roku Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka" odbędzie się 19 marca. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 11.00. Uczestnicy turnieju, już po raz piaty, będą walczyć o nagrodę im. Marka Sochackiego- ustanowioną w 2013r., aby upamiętnić świetnego kompozytora, autora tekstow dla dzieci i młodzieży oraz bywalca "Pogodnej Nutki".

  Najlepsi wykonawcy tegorocznej edycji Konkursu wystąpią w Koncercie Finałowym, ktory rozpocznie się o godz. 17.00 i poprzedzi występ legendarnej lubelskiej grupy, czyli Lubelskiej Federacja Bardow.

  Lubelska Federacja Bardow - LFB
  Oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. Sposobem organizacji pracy przypominająca piwnice artystyczne, gdzie jest wielu autorow, kompozytorow i wykonawcow. Czerpie wzorce z folkloru Kresow, muzyki klasycznej; nawiązuje do ambitnych nurtow rocka i popu. Charakteryzuje się niespotykaną potęgą głosow, a także wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową. Warte podkreślenia jest, że zarowno muzyka jak i tekst są przeważnie dziełem członkow zespołu. Najważniejsze występy w charakterze gwiazdy zanotowała podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, II Festiwalu Piosenki Prawdziwej (Sopot - Opera Leśna), Olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję". Z sukcesem koncertowała w Wiedniu, Paryżu, Nowym Jorku, Lwowie, i wielokrotnie w Londynie.

  Serdecznie zapraszamy!!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST