Wybierz region

Wybierz miasto

  Improwizacje małe i duże”wystawa prac autorstwa Gabrieli Tutki

  Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
  Biłgoraj, ul. Nadstawna/56a

  Od 29.10.2015 do 17.11.2015

  • Brak informacji o cenie

  Improwizacje małe i duże”
  wystawa prac autorstwa Gabrieli Tutki

  Gabriela jest uczennicą klasy III A Liceum Ogolnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Na zajęcia plastyczne do MDK uczęszcza od września 2009 roku, jej nauczycielką jest pani Anna Świca. Gabriela prze te wszystkie lata uczestniczyła w wielu konkursach plastycznych o zasięgu lokalnym, wojewodzkim, a także ogolnopolskim i międzynarodowym. Jej prace były bardzo często nagradzane i wyrożniane. Gabriela jest tegoroczną stypendystką Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.


  Prezentowana w MDK wystawa jest pierwszą tak dużą indywidualną prezentacją prac tej młodej artystki. Ich dominującym tematem są ludzie oraz motywy miejskie.


  Na czwartkowy wernisaż przybyli licznie znajomi Gabrysi, przyjaciele, rodzina, koleżanki z pracowni „Tęczowa Malarnia”. Gości powitała dyrektor MDK, pani Renata Socha. O Gabrieli, jej pracach, talencie opowiedziała pani Anna Świca, dziękując jednocześnie swej wychowance za wspolnie spędzone lata w MDK i życząc, by nie ustawała w rozwoju swej pasji. Na koniec głos zabrała wzruszona autorka wystawy, dziękując nauczycielce za pomoc, za motywowanie do pracy, za możliwość rozwoju, podziękowała też rodzicom za wsparcie i wszystkim zgromadzonym za przybycie. Po części oficjalnej był czas na poczęstunek, oglądanie prac, komentarze, rozmowy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ