Wybierz region

Wybierz miasto

  I Biłgorajski Festiwal Smaków

  Hala Sportowa OSiR
  Biłgoraj, ul. Targowa/15, +48 84 686 26 29

  14:00 - 20:00 Niedziela, 1 października

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na I Biłgorajski Festiwal Smakow
  ktory odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju

  Stowarzyszenie Noodles Stage, Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Biłgorajskiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Biłgorajskie Centrum Kultury, serdecznie zapraszają na I Biłgorajski Festiwal Smakow.

  W niedzielę 1 paźdzernika 2017 roku, od godz. 14.00, na terenie OSiR-u odbędzie się święto dobrej i zdrowej żywności, podczas ktorego odwiedzający goście nie tylko zobaczą, sprobują, ale także będą mieli możliwość nabycia smacznych i wyjątkowych produktow.
  W czasie imprezy zaproszeni wystawcy zaprezentują lokalne, i nie tylko, produkty, przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne, a wśrod dodatkowych atrakcji będą min. animacje dla najmłodszych, bezpłatne projekcje kinowe i koncert zespołu The Freeborn Brothers. I Biłgorajski Festiwal Smakow jest połączony z akcją charytatywną wspierającą rehabilitację oraz leczenie Jagodki Stasiewicz i Krzysztofa Klimeckiego.
  I Biłgorajski Festiwal Smakow dofinansowano ze środkow Programu "Działaj lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej i partnerow - Gminę Biłgoraj oraz Miasto Biłgoraj.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ