Wybierz region

Wybierz miasto

  Europejski Tydzień Sportu - bądź aktywny z OSiR

  Hala Sportowa OSiR
  Biłgoraj, ul. Targowa/15, +48 84 686 26 29

  19:00 Od 25.09.2017 do 26.09.2017

  • Brak informacji o cenie

  Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu, Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe w hali OSiR.
  W poniedziałek, 25 września o godz 19:00 odbędzie się otwarty trening Insanity, tuż po nim o godzinie 20:00 - trening Cize live, oba poprowadzi instruktor Adam Sarzyński .
  We wtorek, 26 września zapraszamy na trening ogolnorozwojowy dla mam z dziećmi, ktory poprowadzi Agata Wybranowska. Zajęcia odbędą się o godz: 10:00 w salce fitness.
  Ponadto zapraszamy najmłodszych uczestnikow na trening lekkoatletyczny z Dorotą Bernaś, ktory odbędzie się we wtorek, 26 września. O godzinie 15:30 będzie trenować grupa młodsza, zaś o 16:30 grupa starsza.
  Po każdym treningu odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagrod.
  Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień trwa w dniach 23-30 września, pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny), głownym celem akcji jest zachęcenie obywateli do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia przez cały rok.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST