Wybierz region

Wybierz miasto

  DOFE - Rodzinny Rajd Pieszy i Rowerowy

  Plac Wolności w Biłgoraju
  Biłgoraj, ul. Pl. Wolności/1

  10:00 - 14:00 Sobota, 12 maja

  • Wstęp wolny

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektow europejskich w Polsce.

  Już po raz piąty setki wydarzeń i tysiące odwiedzających w całym kraju przez trzy dni w maju. Wszystko dzięki beneficjentom, ktorzy otwierają wtedy drzwi swoich projektow, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują projekty zrealizowane dzięki środkom unijnym.

  **

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Rodzinny Rajd Pieszy i Rowerowy

  10:00 - 13:00

  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wspolnie z oddziałem PTTK oraz Urzędem Miasta zapraszają wszystkich chętnych na Rodzinny Rajd Pieszy i Rowerowy.

  Zbiorka uczestnikow planowana jest przed budynkiem Urzędu Miasta przy Placu Wolności 16. Do wyboru będą dwie trasy rowerowe szlakiem Białej Łady: krotsza licząca ok. 25 km lub dłuższa ok. 45 km. Zwolennicy pieszych wycieczek wyruszą na rajd szlakami turystycznymi oraz duktami leśnymi Biłgoraja i okolic. W sumie do pokonania będzie ok. 12 km.

  13:00 - 14:00

  Ponadto organizatorzy oprocz przejażdżki rowerowej oraz rajdu pieszego przewidzieli na zakończenie dodatkowe atrakcje: poczęstunek, wspolne pieczenie kiełbasek oraz konkursy z nagrodami.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST