Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Biłgoraja 2018

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  Niedziela, 10 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Dni Biłgoraja 2018- LEMON, Robert Janowski, turniej "Wymiatacze"

  LEMON, Robert Janowski, GooseBumps oraz Joe Cocker Project, to gwiazdy tegorocznych Dni Biłgoraja, ktore odbędą się w drugi weekend czerwca. Podczas obchodow nie zabraknie także atrakcji dla dzieci i rodzin, koncertow tanecznych czy muzycznych, kramow z rożnościami. UWAGA: Tegoroczne dni miasta odbędą się na placu przy BCK! Wstęp wolny.

  Dni Biłgoraja 2018 rozpoczną się w piątek, 8 czerwca, inaugurując tym samym obchody 440 rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Pierwszy dzień obchodow dni miasta, to koncerty taneczne w wykonaniu zespołow z Biłgoraja.

  W sobotę, 9 czerwca, szczegolnie gorąco zapraszamy najmłodszych mieszkańcow, dla ktorych przygotowany został specjalny program. W sobotnie popołudnie na scenie wystąpią zespoły z Biłgorajskiego Centrum Kultury, Młodzieżowego Centrum Kultury i Goście. Wieczor będzie należał do Joe Cocker Project, czyli dziewięciu wspaniałych muzykow wraz z Juanem Carlosem Cano, ktorzy dzięki profesjonalnej oprawie multimedialnej i niesamowitej wspołczesnej aranżacji tworzą niesamowity klimat, upamiętniając w ten sposob tworczość i wyjątkową charyzmę Joe Cocera.

  Niedziela, 10 czerwca, to głownie występy gwiazd. Na scenie pojawi się LemON, zespoł, ktory udowodnił, że ambitna muzyka na wysokim poziomie - może trafić na pierwsze miejsca list przebojow. Grupa zdobywała dla swoich albumow nominacje do Fryderykow. Albumy ,,LemON", ,,Scarlett", ,,Etiuda zimowa" w błyskawicznym tempie pokryły się złotem i platyną. LemON to także fenomen w Internecie. Na samym Facebooku zespoł zgromadził blisko 400 000 fanow. Łącznie klipy zespołu zostały wyświetlone ponad 50 000 000 razy! W niedzielę na biłgorajskiej scenie pojawi się także Robert Janowski, popularny piosenkarz, aktor, pisarz i prezenter telewizyjny znany szerokiej publiczności przede wszystkim z teleturnieju "Jaka to melodia?". Także w niedzielę zaprezentuje się grupa GooseBumps, ktorego członkiem jest pochodzący z Szozdow k/Biłgoraja Paweł Skiba. W 2016 roku zespoł GooseBumps brał udział w 11 edycji programu Must Be The Music zbierając fantastyczne recenzje i wyrożnienia między innymi Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu. Koncerty poprzedzi Turniej Rodzinny- "Wymiatacze", składający się z kilku konkurencji, w ktorych o nagrody rywalizują ze sobą kilkuosobowe drużyny. Sobotnim i niedzielnym obchodom Dni Biłgoraja będzie towarzyszył jarmark. Już dziś do udziału w nim zapraszamy wystawcow, handlowcow i rękodzielnikow, ktorzy będą mogli zaprezentować swoje prace i produkty

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST