Wybierz region

Wybierz miasto

  Charytatywny Maraton Zumba & Salsation dla rodziny Senderków

  Hala Sportowa OSiR
  Biłgoraj, ul. Targowa/15, +48 84 686 26 29

  16:00 Niedziela, 13 grudnia

  • 20zł

  Zapraszamy na Charytatywny Maraton Zumby & Salsation, ktory odbędzie się w niedzielę, 13 grudnia br. w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju.

  Maraton Zumby ma za zadanie zebrać jak najwięcej pieniążkow dla rodziny tragicznie zmarłej przy porodzie Śp. Basi Senderek z Biłgoraja, ktora osierociła troje malutkich dzieciaczkow. Dziewczynka, ktorą lekarze uratowali podczas porodu to Amelka Senderek, ktora urodziła się 25 października 2015 r. w 22 tygodniu ciąży, z wagą urodzeniową 480 g. Amelka jest skrajnym wcześniakiem i najbliższe miesiące spędzi w inkubatorze. Wymaga i jeszcze długo będzie wymagała ciągłej opieki lekarskiej, wielu badań i naszego wspolnego wsparcia finansowego.

  Pokażmy, że razem można więcej.
  Wstęp min. 20 zł.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST