Wybierz region

Wybierz miasto

  Biłgorajskie Kino na Obcasie - SWAP PARTY

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  16:00 Piątek, 10 marca

  • Brak informacji o cenie

  Kino na obcasie- Swap Party i "Porady na zdrady"

  Biłgorajskie Kino na Obcasie, w swojej najbliższej odsłonie z okazji Dnia Kobiet, zaprasza m.in. na Swap Party, podczas ktorego będzie można pooglądać, poprzymierzać i powymieniać ciuchy, dodatki i biżuterię. Atrakcjami "babskiego spotkania" będą także: romantyczna komedia "Porady na zdrady", losowanie nagrod, degustacja przekąsek czy wykład motywacyjny. Impreza odbędzie się tradycyjnie w piątek, tym razem 10 marca. Startujemy od godz. 16.00. Film "Porady na zdrady" o godz. 20.00. Przypominamy, że rezerwacja biletow na film ważna jest tylko 3 dni!!! Uwaga: w imprezie mogą wziąć udział wszystkie Panie także te, ktorym nie uda się kupić biletu do kina.

  Na Swap Party możesz przynieść ubrania, ktore Ci się znudziły bądź z rożnych przyczyn nigdy ich nie nosisz. Pamiętaj tylko, że oferowane przez Ciebie rzeczy muszą być w dobrym stanie!!!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST