Wybierz region

Wybierz miasto

  Biłgorajskie Kino na Obcasie

  Targowisko
  Biłgoraj, ul. Dąbrowskiego/

  17:30 Piątek, 7 października

  • Brak informacji o cenie

  Biłgorajskie Kino na Obcasie: "Bridget Jones 3"

  orąco zapraszamy na kolejną odsłonę projektu Biłgorajskiego Kina na Obcasie. II edycja odbędzie się popod hasłem "ogrywamy raka". W ramach projektu będzie można obejrzeć światowy megaprzeboj opowiadający historię przezabawnej i uwielbianej przez rzeszę kobiet na całym świecie- Bridget Jones. Bridget w najnowszym filmie ma 43 lata i... znow jest singielką! No dobra, nie będziemy zdradzać Wam więcej szczegołow, bo ten film po prostu trzeba zobaczyć! Jednak ostrzegamy, możecie się ze śmiechu po prostu popłakać.

  Możemy natomiast zdradzić, że pokazowi filmu towarzyszyć będą liczne atrakcje dla każdej z Pań: losowanie nagrod, prezentacja stoisk (ubrania, książki, biokosmetyki, biżuteria, itd.) Szczegolnie zapraszamy na indywidualne porady stylistki wizerunku - Kasi Mazur, porady z dziedziny psychodietetyki - Piotr Szpunar oraz spotkanie z dr n. med. spec. neurolog Anną Mełges na temat profilaktyki nowotworowej u kobiet.

  Przypominamy, że każdy zakupiony bilet na film na godz. 20.00, będzie uczestniczył w losowaniu nagrod ufundowanych przez licznych sponsorow!!!

  Program:
  17.30 - 19.00- rejestracja uczestnikow, losowanie numerkow do losowania
  19:00 -spotkanie z dr n. med. neurolog Anną Mełges na temat profilaktyki nowotworowej u kobiet.
  19:40 - losowanie nagrod
  20:00 - film "Bridget Jones 3"

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ