Wybierz region

Wybierz miasto

  Bajkowo na scenie

  Biłgorajskie Centrum Kultury
  Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki/16, +48 84 686 04 15

  Od 8.04.2015 do 12.04.2015

  • Brak informacji o cenie

  W dniach 8-12 kwietnia w Biłgoraju odbędzie się drugi Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Teatralny poświęcony tworczości bajkopisarza Sergieja Michałkowa. Na deskach Biłgorajskiego Centrum Kultury wystąpią grupy teatralne – dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat – z Francji, Finlandii, Irlandii, Rosji, Włoch i Polski.

  Występy zespołow teatralnych oceniało będzie międzynarodowe jury w składzie: przewodniczący Igor Konczałowski rosyjski reżyser, scenarzysta, producent; członkowie - profesor Uniwersytetu Warszawskiego Ludmiła Szypielewicz Prezes Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wykładowcow Języka Rosyjskiego, Członek MAPRIAŁ; Iwan Kolesnikow rosyjski aktor; Jerzy Smoliński Prezes Stowarzyszenia Wspołpracy Polska – Rosja; Anna Pilipson filolog ze szkoły przy Ambasadzie Rosji w Polsce; Stefan Szmidt polski aktor filmowy i teatralny; Andriej Potiomkin zastępca dyrektora Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST