Wybierz region

Wybierz miasto

  8. Biłgorajski Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich 2018"

  Tor Biłgoraj
  Biłgoraj, ul. Motorowa/

  09:00 - 16:00 Niedziela, 17 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Wszystkich posiadaczy klasykow i miłośnikow starej motoryzacji, zapraszamy na regionalny "8. Biłgorajski Zlot Pojazdow Zabytkowych i Kolekcjonerskich 2018", ktory organizowany jest przez Automobilklub Biłgorajski w dniach 16-17 czerwca 2018 roku, na biłgorajskim autodromie.
  Program imprezy będzie podobny jak w roku ubiegłym, z pewnymi zmianami dotyczącymi zasad klasyfikacji i wyboru pojazdow uczestniczących w Zlocie (wg tzw. "kategorii wiekowej" i stopnia oryginalności). Będzie też wybor pojazdow TOP-20, ktory poprowadzi Adam Klimek - gość honorowy (znany z programu TVN), wg bardziej swobodnej formuły z udziałem publiczności. Udział w zlocie jest bezpłaty, także wstęp wolny dla publiczności.Na uczestnikow zlotu, ktorzy zgłoszą swoj udział poprzez "Zgłoszenie" i przyjadą na Zlot, Organizatorzy przewidują upominek.! Na pewno nie zabraknie atrakcji i niespodzianek, stąd spodziewamy się, jak w ubiegłym roku, licznego udziału uczestnikow i widzow!? Program tegorocznego zlotu: (na ulotce poniżej):

  Sobota -16.06.2018,
  godz. 16,00 -Zajazd Nadrzecze - Impreza integracyjna zamknięta dla wystawcow pojazdow i zaproszonych gości (dla chętnych, ktorzy dotrą wcześniej) .

  Niedziela: 17.06.2018 - Autodrom Biłgoraj, ul. Motorowa 2:
  9,00 -Rejestracja uczestnikow Zlotu
  10,00 -Uroczyste rozpoczęcie Zlotu;
  10,45 -Konkursy sprawnościowe, konkurs modowy;
  12,00 -Wybor pojazdow rożnych kategoriach i prezentacja najciekawszych maszyn na podium;
  14,30 -Uroczyste wręczenie nagrod;
  15,00 -Przejazd ulicami miasta części pojazdow uczestnikow Zlotu

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ