Wybierz region

Wybierz miasto

  2018 Kabanos - Biłgoraj

  Klub Exodus
  Biłgoraj, ul. Kopernika/15, +48 84 686 72 30

  19:00 Niedziela, 25 lutego

  • 30zł

  Koncert zespołu Kabanos na XX lecie powstania
  support TBA

  Kabanos:
  Ten zespoł to ewenement polskiej sceny niezależnej. Grupa bez podpisanego kontraktu ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą polskiej sceny alternatywnej. Mają na swoim koncie kilka udanych tras koncertowych i dwie wydane (w tym jedna sprzedana w całym nakładzie) płyty. 10 marca 2012 odbyła się premiera ich trzeciego albumu „Kiełbie we łbie”.
  Kabanos powstał w 1997 roku jako muzyczny żart dwoch kolegow z podstawowki. Zafascynowani filmami Stanisława Barei, kultem kaszanki, potęgą wodki i niesamowitą charyzmą panow spod budki z piwem, zaczęli zmieniać głosy i na potrzeby beztroskiej zabawy, stworzyli sobie alternatywną osobowość żula. W pewnym momencie stwierdzili, że jest to za mało głupie i wpadli na pomysł, by zrobić coś naprawdę absurdalnego. Tak właśnie powstał zespoł Kabanos. Gdy ich przerobki zrobiły furorę w radiu, pojawiły się pierwsze propozycje koncertowe, czego następstwem było uformowanie się organicznego składu muzycznego (imiona i nazwiska członkow zespołu są fikcyjne).
  23 kwietnia 2013 miała miejsce premiera kompilacji pt. „Na Pudle”, zawierająca akustyczne wersje prawie wszystkich największych hitow Kabanosa.
  Wydane albumy studyjne: „Zęby w ścianę” (2007), „Flaki z olejem” (2010), „Kiełbie we łbie” (2012), „Dramat wspołczesny” (2014), „Balonowy Album:” (2015).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST