Babice: Wybuchła butla z gazem. 30-latek jest poważnie poparzony Babice: Wybuchła butla z gazem. 30-latek jest poważnie poparzony

Babice: Wybuchła butla z gazem. 30-latek jest poważnie poparzony (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do wybuchu doszło po tym jak 30-latek odpalił papierosa w pomieszczeniu, w którym zgromadził się gaz. Mężczyzna był pijany. Prawdopodobnie sam doprowadził do ulatniania się gazu. Jest w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w czwartek w mieszkaniu socjalnym w miejscowości Babice. 30-latek prawdopodobnie nieostrożnie obchodził się z butlą z gazem i ten zaczął się ulatniać. Później mężczyzna odpalił papierosa. Doszło do wybuchu.
- 30-latek doznał poparzeń drugiego stopnia twarzy i dłoni i przebywa w szpitalu w Biłgoraju. Jak się okazało był pijany, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu - mówi Milena Wardach z policji w Biłgoraju.

Budynek należący do Urzędu Gminy w Obszy uległ zniszczeniu, nie nadaje się już do zamieszkania. Straty oszacowane zostały na 70 tys. złotych.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!