Pochodząca z Hrubieszowa Martyna Temporowicz i Katarzyna Bełz - rodem z Zamościa wystąpiły w cieszącym się ogromną popularnością w internecie teledysku do piosenki "My Słowianie". Zobacz jak hrubieszowianka i zamościanka wypadły w teledysku Donatana i Cleo.

AKTUALIZACJA: PO naszej publikacji zwróciliście nam uwagę, że w teledysku wystąpiły dwie dziewczyny z Zamojszczyzny: poza hrubieszowianką nasze oczy cieszy Katarzyna Bełz z Zamościa, dziś studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, absolwenta III LO w Zamościu. Katarzyna tańczyła wcześniej w Zespole Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna". Poza teledyskiem (gdzie, jak wskazujecie zamościankę dobrze widać w 2,27 sekundzie) Katarzyna towarzyszyła Cleo i Donatanowi w występach w Pytaniu na Śniadanie i Dzień Dobry TVN


Obu tancerkom serdecznie gratulujemy!


***
Hrubieszowianka w teledysku Donatana najlepiej widoczna jest w 47 sekundzie klipu, gdy klaszcze w dłonie. Z profilu Martyny Temporowicz na Facebooku wynika, że studiuje iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim i tańczy tam w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego "Warszawianka". Słowianka pochodzi z Hrubieszowa. Uczyła się w III LO w Zamościu.

Gdy we wtorek odtwarzaliśmy piosenkę na YouTube, miała już 19 695 213 wyświetleń. Fenomenalną popularnością klipu "My Słowianie" zainteresował się nawet program "BBC Trending", który przygotował reportaż na temat piosenki Donatana i Cleo.

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lalusia (gość)

Obrzydliwy jest ten teledysk, a szczegolnie ta baba na koncu z tymi cycami, obrzydliwe, i to samo mozna powiedziec o calym tym materiale!

Gość (gość)

Bardzo ładnie widać Zamościankę na 2:27, w obrotach. Rzeczywiście szkoda, że nie wspomnieliście o tym.

pinezka (gość)

zapomnieliście dodać, że w teledysku występuje tez zamościanka, również obecnie tańcząca w zespole Warszawianka, a niegdyś reprezentująca zespół Zamojszczyzna !!!